М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Установіть послідовність подій у п'єсі мартин боруля
а степан розповідає миколі про свою роботу б у тещі націєвського в розмову мартина з дружиною про каву г делієв береться за позов борулі проти красовського

👇
Ответ:
IKristin
IKristin
26.01.2021

1)Г

2)Б

3)А

4)В

Объяснение:

4,4(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ShuMaksik
ShuMaksik
26.01.2021
Климко – сирота, головний герой автобіографічної повісті Григора Тютюнника. Образ Климка втілює ідеал людини. У маленькій сирітській душі Климко носив стільки доброти, милосердя і співчуття до знедолених і стражденних, що не побоявся в одинадцять літ вирушити в далеку дорогу по сіль, аби тільки до близькій людині — своїй учительці — не померти з голоду. Скільки натерпівся й намучився за свою двотижневу дорогу маленький лицар, скільки разів ризикував бути вбитим, замерзнути десь на полі під копицею — адже йшла війна і заходити в села було небезпечно. Та хлопчик ішов: його вело дорогою поневірянь милосердя. Зовнішність Климка: «Климко йшов босий, у куцих штанчатах, старій матросці, що була колись голубою, а тепер стала сіра, та ще й в дядьковій Кириловій діжурці. Тій діжурці, як казав дядько, було «сто літ», і не рвалася вона лише тому, що зашкарубла від давньої мазути» Риси характеру Климка: а) щирий, добрий, працьовитий; б) мужній, вольовий; в) благородний, чуйний, уважний, турботливий г) винахідливий. Прагнення Климка  а) прагнення навчитися; б) відповідальний за доручену справу; в) шанобливе ставлення до дружби Значення образу Климка а) залишився сиротою, так само як і автор твору; б) виховувався у дядька, який теж загинув від німецької бомби; в) риси характеру.
4,4(80 оценок)
Ответ:
poroikovp
poroikovp
26.01.2021

Объяснение:

Мета: домогтися розуміння учнями ролі гумору в житті українців; формувати вміння розрізняти жанри гумористичні творів, визначати особливості побудови байки, розширити знання учнів про Леоніда Глібова як українського байкаря, поета; проаналізувати байки «Щука», «Муха і Бджола», «Жаба і Віл»; розвивати культуру зв’язного мовлення, вміння зіставляти описане в байках із сьогоднішнім реальним життям; грамотно висловлювати власні думки та судження, логічно й послідовно доводити та аргументувати свої міркування; виховувати почуття поваги до видатного українського байкаря Л. Глібова, його творчості; негативне ставлення до несправедливості, брехні, жадності; формувати активну життєву позицію.

4,8(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ