М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Проаналізуйте, що з традиційного побуту українців існує і сьогодні.

👇
Ответ:
scvdnl
scvdnl
10.12.2021

Объяснение:

Побут - це звичаї, обряди, традиції. Український побут завжди був надзвичайно багатий та різноманітний, що ми можемо побачити у творах українських письменників. Варто згадати "Кайдашеву сім'ю" з детальним описом повсякденного життя українців.

Сьогодні збереглося багато обрядів наших пращурів. Окрім того, з моменту здобуття Україною незалежності можна говорити про відродження багатьох тралицій.

Перш за все, це традиційний одяг - вишиванки. Майже кожен українець сьогодні має у своїй шафі власну вишиванку з унікальним візерунком. Збереглися традиції святкування найважливіших свят усією родиною. На Різдво, Великдень майже кожна родина ходить до церкви, а потім збирається за святковим столом із традиційними стравами. Сімейні цінності також відбивають давні традиції: батько має рішуче останнє слово, молоді просять у батьків благословення на шлюб, дівчина отримує від батьків придане.

В інтер'єрі збереглося багато давніх звичок. Майже у кожному домі можна побачити ікону та свічки, традиційні рушники (весільний, пасхальний). Звичайно, багато залежить від географічного розташування. У містах тралиції підтримуються менше, нвж у селах. На Західній Україні та у Карпатах надзвичайно вшановують давні звичаї, що можна гати в інтер'єрі, стравах, власних виробах.

Окремої уваги заслуговують українські пісні. Нам вдалося пронести через віки любов до пісні і сьогодні можна часто почути найстаріші народні пісні на весіллях та інших святах. Сподіваємось, що наші діти зможуть так само шанувати давні традиції.

4,4(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
VovanBah
VovanBah
10.12.2021

я  вважаю,  щонайбільшоюлюдськоюцінністю  єздоров’я.  побажанням  бути  здоровимими  завершуємо  свої  розмови,  вітаючисьми  бажаємо  один  одному  в  першу  чергуздоров’я.  про  здоров’я  складено  безлічприслів’їв  та  приказок.  в  народномуфольклорі  існує  також  багато  співанок  іпереказів  про  здоров’я  та  його  цінність.  все  це  акцентує  незаперечну  важливістьлюдського  здоров’я  в  житті  кодного  знас.  значущість  здоров’я  не  можливопереоцінити,  тому  його  потрібнозміцнювати  і  примножувати.але  динамічний  ритм  сучасного  життязаставляє  нас  забувати  про  це.  нерідкоскладається  враження,  що  тількизахворівши  люди  починають  розуміти,  що  втратили  щось  надзвичайноважливе.  тому  кожен  з  нас  має  дбатипро  своє  здоров’я  і  вести  виключноправильний  спосіб  життя.  бо  ж  нашездоров’я  –  тільки  в  наших  руках.  востанні  роки  люди  все  більшерозуміють,  що  зміцнення  здоров’язалежить  від  злагодженого  перебуванняз  природою.  шкідливі  викиди  в  атмосферу,  спровоковані  людською  істю  тазухвалим  ставленням  до  природи,  вже    себе  знати.  а  що  ж  буде  кілька  років  потому?   про  це  варто  замуматися  молодомупоколінню.прикладом  гармонії  людини  і  природи  є  твіро.  довженка  «зачарована  десна».  авторзакликає  любити,  шанувати  все  те,  що  робитьнас  духовно  багатими,  щасливими,  щоб  статигідними  нащадками  своєї  землі.  а  цянастанова  варта  нашої  уваги.отож  пам’ятаймо,  що  берегти  здоров’я  требазамолоду,  адже  це  найбільше  багатство  людини.

4,8(4 оценок)
Ответ:
milena7772
milena7772
10.12.2021

Природа України – багата та різноманітна. Завдяки географічному положенню та кліматичним умовам у нас є просторі степи й густі ліси, лагідні моря й величні гори, бурхливі річки та спокійні озера, на просторах країни ростуть тисячі видів рослин та водиться величезна кількість тварин. Змінюються пори року – і кожна з них дарує нам свою особливу красу.

Україна завжди асоціюється з безкраїми золотими ланами під чистим блакитним небом. Повний дозрілий колос пшениці символізує багатство та родючість, він важкий і хилиться до самої землі, ніби дякуючи за силу, якою вона його наповнила. Над ланами легко кружляють птахи, і далеко навкруги розноситься їхній спів.

У горах Криму дуже красиво наприкінці весни. Схили вкриті свіжою зеленою травою та квітами, а внизу плескається Чорне море – зовсім не чорного, а блакитно-бірюзового кольору. Силуети далеких гір, ніби намальовані аквареллю, здаються, пливуть у морі. Десь серед хребтів причаїлися стрімкі водоспади, проте вони невеличкі та майже повністю пересихають улітку. Поруч із ними завжди свіже та прохолодне повітря, а вода така прозора, що видно кожен дрібний камінь на дні.

Природа України радує око. Проте справжня її краса в тому, що вона наділяє нас усім необхідним для життя – повітрям і водою, корисними копалинами, їжею, сировиною для будування, пошиття одягу, друкування книжок тощо. Щоб краса української природи не збідніла, не зникли її чудові ландшафти, не зміліли річки, не вимирали тварини ми маємо піклуватися про неї – будувати екологічні виробництва, користуватися чистою енергією та й просто не смітити на вулицях. Це зовсім неважко, а може принести хороший результат, якщо ми всі так робитимемо.

4,5(39 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ