М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Укажіть персонажа,якому належать слова:"Піду за Дунай,може,ще там люди не пособачилися.."

👇
Ответ:
veronikadedylia
veronikadedylia
15.08.2022

Відповідь:

Це слова Остапа із твору "Дорогою ціною"

Пояснення:

4,4(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Inosya
Inosya
15.08.2022
    До старого  лісу завітала весна. Прокинулися  проліски,  а за  ними,  позіхаючи ,  визирнули   підсніжники.  Вони зраділи весні, зібралися в коло і закружляли у веселому танку.
      Застрибали   по   стовбурах   дерев  сонячні  зайчики.  Наче граючись, вони бігли  один   поперед   одного,   а маленька   Білочка   намагалася   їх упіймати. Впіймає, а він вистрибує і біжить далі. 
     Чує  Білочка , хтось  сміється знизу. Глядь, аж то Зайчик за нею гає.
- З чого ти смієшся, Зайчику ? - питає Білочка.
- Гра в тебе весела,- відповідає той. - Можна і мені з тобою пограти?
- Звичайно, можна, удвох навіть веселіше! - відповіла Білочка.
      Вона стрибнула на землю і вони разом  почали ловити сонячних  зайчиків.
4,5(83 оценок)
Ответ:
omarckina2010
omarckina2010
15.08.2022

Кожна людина має улюблену справу, щось, чим вона справді ці­кавиться, що допомагає їй проявити себе. Я не маю на увазі роботу — хоча робота теж буває захоплюю­чою. Я кажу про хобі.

Деякі люди, які люблять свою роботу, часто кажуть: моє хобі — моя робота. Але як може регулярний заробіток, справа, що її ви повинні ви­конувати, бути хобі?

 Для мене хобі означає улюблене заняття у вільний час, яке допомагає мені розслаби­тися й забути про свої проблеми. 

Хобі бувають так само різномані­тні, як і самі люди. Рибна ловля, в’я­зання, фотографія, перегони, плаван­ня з аквалангом - усі ці види діяль­ності можуть бути хобі (тільки якщо це не постійна робота людини). Але найчастіше хобі асоціюється в нас із колекціонуванням речей.

Люди, звичайно, обирають об’єкт для колекціонування залежно від різних обставин. Багаті можуть собі дозволити колекціонувати будинки й машини. Той, хто багато мандрує, має можливість привозити- експона­ти з різних країн: монети, національ­ний одяг або сувеніри. Якщо всі ваші друзі колекціонують марки або знач­ки, ви, ймовірно, збиратимете те саме: тоді ваші друзі, напевно, оці­нять вашу рідкісну марку або листів­ку; крім того, ви зможете обмінюва­тися експонатами.

Останнім часом у житті людей —  як підлітків, так і дорослих —  з’яви­лось нове хобі. Це Інтернет. Усього пару років тому мало хто знав про це, і дуже мало хто міг собі це дозволити. Тепер ми маємо комп’ютери в себе вдома, у школі, на роботі в батьків, а в містібагато комп’ютерних цент­рів й Інтернет-кафе. Таким чином, у наш час кожен може приєднатися до міжнародної комп’ютерної мережі й відправитися в мандри у віртуаль­ний світ, де можна знайти все те, що існує в справжньому житті, і навіть більше. Різниця в тому, що речі, які в реальному житті вимагають дії - від­відування нових місць, спілкування з людьми, навчання на мовних кур­сах, покупки в крамницях – усі ці пе­реміщення в просторі можна зроби­ти ні на крок не відходячи від свого комп’ютера!

Звичайно, віртуальне життя ні в якому разі не замінить нам реаль­не життя, і ми, безумовно, відпочи­ватимемо не тільки перед комп’ютер­ними моніторами, але також займа­ючись реальними речами: рибною ловлею, в’язанням, фотографією, пе­регонами, плаванням з аквалангом.

4,5(34 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ