М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Проклятья з роду кулакивських упражнения

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Koley112
Koley112
05.09.2022

Відповідь:

П'єса І. Котляревського "Наталка Полтавка" — це надзвичайно красивий, багатий твір. Створюючи цю п'єсу, автор намагався показати дійсну картину побуту українських селян, їх взаємин. Котляревський із захопленням подає образ чесної, доброї людини і жорстоко засуджує негативні риси панівного класу: жадібність, хабарництво, обмеженість.

Микола, Петро, Наталка — герої, які приваблюють душевною красою, щирістю, добрим, палким серцем. У зовсім іншому плані постають перед нами виборний і возний — представники панівного класу. Але, знайомлячись із ними, не можна сказати, що це якісь схематичні образи.

Одним із головних образів п'єси є Наталка — проста селянська дівчина. Але щось у ній є незвичайне, дуже красиве. Це багатство душі, скромність, працьовитість, повага до старших. Дуже приваблює те, що у Наталки немає жодної негативної риси. Вона — приклад для всіх українських дівчат. З перших рядків п'єси ми дізнаємося, що вона — "золото — не дівка!" Так її характеризує виборний Макогоненко. Від нього ми також дізнаємося про її минуле та сьогочасну бідність: "Сирота та іще й бідна".

З характеристики Наталки іншими дійовими особами ми дізнаємося, що вона струнка, красива дівчина. Але, крім цього, Наталка роботяща, "до всякого діла дотепна". Виборний блискуче підмічає всі риси дівчини: "...Розумна, моторна.., яка трудяща, яка рукодільниця..."

Наталка любить землю, пісні, створені на цій землі. Певне, Наталка не тільки талановита, вона й гаряча патріотка.

Дівчина знає багато народних пісень, які не зрівняти з піснями возного Тетерваковського. Вона виливає через них свої почуття, веселі чи сумні.

Наталка має добре, щире серце. Вона ніжно любить свою матір і готова слухатись навіть тоді, коли Терпилиха намагається примусити ЇЇ вийти заміж за возного, багатого пана: "Мамо! Все для тебе стерплю..." "Об розумі і добрім серці Наталки нічого й говорити",— промовляє виборний.

Пояснення:

4,8(31 оценок)
Ответ:
Rm0
Rm0
05.09.2022

Давньогрецька медицина являла собою сукупність теорій і практик, які постійно розширювались через нові ідеології, випробування та експерименти. Перша відома медична школа Стародавньої Греції була відкрита в Кніді в 700 році до н. е. У ній працював Алкмеон, автор першої праці з анатомії, і саме в цій школі була вперше застосована практика за пацієнтами. Пізніше свою школу на острові Кос заснував Гіппократ, відомий як «Батько сучасної медицини». Незважаючи на загальновідому повагу еллінів до єгипетської медицини, в ті часи не було успішних спроб перенести досвід єгиптян на грецьку землю через брак письмових джерел і труднощі в розумінні давніх медичних термінів. Втім відомо, що для своїх медичних довідників греки запозичили безліч рецептів єгипетських ліків. Вплив Єгипту став більш очевидним після створення грецької медичної школи в Александрії.

Багато компонентів розглядалися в давньогрецькій медицині, переплітаючи духовне з фізичним. Зокрема, стародавні греки вважали, що на здоров'я впливають гуморизм, географічне розташування, соціальний клас, дієта, травми, вірування та мислення. На початку древні греки вважали, що хвороби - це «божественні покарання», а зцілення – «дар від богів».  Поки тривали випробування, в яких теорії перевірялися з погляду симптомів та результатів лікування, чисті духовні вірування щодо «покарань» та «дарів» були замінені фундаментом, заснованим на фізичному, тобто причині та наслідку.

4,4(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ