Протягом всієї книги Конрад розвивається як справжня дитина, відходячи від шаблону «досконалості». В цьому йому допомагає звичайна дівчинка Кіті, яка може і схитрити, і школу прогуляти, якщо потрібно. Втім, окрім неї в Конрада немає в школі друзів, бо попри те, що вчителька вважає його «справжнім скарбом», діти його не люблять - він і не підказує, і розказує вчительці, хто прогулює або списує. Але не тому, що він погана дитина, а тому що це «правильно» - так його запрограмували. Врешті-решт Конраду вдається стати звичайною дитиною, що не робить його гіршим, а додає індивідуальності.
Конрад – незвичайний хлопчик. І навіть не тому, що до пані Бартолотті його приніс поштар у здоровенній бляшанці. А через те, що Конрад занадто чемний, слухняний, страшенно нудний і зовсім не має друзів.
Объяснение:
2в Нора сильная натура, смелая и решительная, она не боится изменить свою жизнь, не хочет терпеть серость, рутину, не выносит ложь. предпочитает уйти в никуда, все начать сначала, чем быть сытой и в золотой клетке. Муж из нее действительно куклу сделал,Барби какую-то, любовался, как красивой игрушкой.У Стендаля и др. лучшие героини такие же - предпочитают сытости и духовному рабству свободу3 вопр. кукольный-значит ненастоящий, игрушечный. Так и Норин дом,ее семья оказалась ненастоящей, вся ее жизнь оказалась ненастоящей. А еще кукольный в значении кукольного театра, т.е. ею манипулировали, как марионеткойОткрытый финал -это же интересно, в этом, по-моему, и есть элемент новаторства. Каждый может по-своему домыслить Норину судьбу, дать свою оценку ее поведению - осудить или одобрить. Причем сделает это соответственно своему отношению к жизни -как уура кто-то. Святая -донеслось в ответ
Объяснение:
Мене охоплює гнів коли мене образили друзі.