М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Людина має безліч чеснот: доброту, щедрість, чуйність, уміння співчувати і любити . Усі вони засновані на любові людини до людини та людини до природи. І є ще така щиросердечна якість, як милосердя. Для того щоб бути милосердним, потрібно вміти прощати та бути щирим гуманістом. Тому що споконвічно милосердя було проявом великодушності до переможеного. Герої оповідання «Лось» яскраво демонструють нам це, але по-різному: брати мають усі ці чесноти, незважаючи на юний вік та відсутність життєвого досвіду, а Шпичак — зовсім позбавлений цих якостей.

У творі зображено дивовижний світ заповідної природи, ще не зіпсованої людиною. Саме тому Лось почувається тут, як удома. У заповідниках люди зустрічаються рідко — це здебільшого туристи, які хочуть помилуватися красою природи або мисливці, які нелегально полюють на тварин. І якщо перші не становлять ніякої загрози, то другі, часом, стають справжніми ворогами дикої природи.

2. Охарактеризувати дійових осіб твору (записати в зошити). БУДЬ ЛАСКА ДО ТЬ

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Костя111113
Костя111113
12.09.2021

2. Синіх коней

3. Погані люди

4. У Львові в 60-х роках XX ст.

5. Ліля Теслюк

6. —

7. Сестра Стефка — Настя Вус

8. Він потайки щодня ходив на каток.

9. На кольорові грибки у пересмужку, на прижовклу стоптану траву

10. Фехтування

11. Юлько Ващук

12. Сороку з перебитим крилом

13. Ліхтар

14. Тому що стіл був дуже розхитаний

15. Він хотів прийти на виставу «Лускунчик» в якій танцювала Лілі, але потім коли побачив, як Лілі разом із Юльком виходять з театру, не наважився до неї підійти.

16. 2 та 4 місце

17. Шпагу

18. —

19. Через двобій із Юльком

20. Антон Дмитрович

21. Лілі Теслюк

4,6(7 оценок)
Ответ:
sabina1705
sabina1705
12.09.2021

На мою думку, роботи ніколи повністю не замінять людей. Людина створює цих роботів, значить людство завжди розумніше за них. Питання тільки в одному, чи зможуть роботи замінити людські руки, хоча б десь. Думаю що так, зможуть. Взяти хоча б наприклад інтернет ресурси, багато вчених вже давно прогнозували, що через декілька десятків років, зовсім зникнуть такі професії як: вчитель, касир, юрист, поліцейські. Навіть зараз по трохи роботи починають витісняти людей. Наприклад в Естонії вже існують каси без касирів, де люди самі можуть оплатити покупки. Це насправді дуже добре, так вони позбулися шахрайства і обману, а можливо просто неакуратності й розсіяності касирів людей, які інколи рахують неправильно. Також зовсім недавно показували першого робота поліцейського, який справляється не гірше людини, та навіть згадати розробку українців, так звана робот Софія. Отже, все ж таки роботи можуть замінити людей, це добре 50/50, оскільки так людям не буде на чому заробляти, але також це добре, адже робот виконує роботу акуратно та якісно

Объяснение:

4,5(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ