М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

"Склади пазли": https://learningapps.org/view3183506 До ть будь ласка

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Mаs9n9
Mаs9n9
13.11.2020

Василь Голобородько народився на Луганщині. Після закінчення школи майбутній митець працював на шахті, а потім навчався у Київському державному університеті імені Т. Г. Шевченка, далі у Донецькому університеті, з якого його відрахували через вимогу про впровадження викладання українською мовою. Після цього В. Голобородько працював на найрізноманітніших роботах.

Талановитий український поет В. Голобородько почав друкувати свої твори у 1964 році. У 1970 році у Сполучених Штатах була надрукована його збірка «Летюче віконце», а у 1988 році — поетична збірка «Зелен день». Книга поезій «Ікар на метеликових крилах» з’явилася у 1992 році, а збірка «Калина об Різдві» у 1992 році. Увесь цей час В. Голобородько вивчав український фольклор, використовував у своїх поетичних творах елементи народної творчості.

Поетична творчість В. Голобородька оживляла стародавній світ українських обрядів, пісень і казок. У своїх творах поет намагався осмислити наше складне життя, побачити в ньому своє місце і місце своїх сучасників, передати свої переживання і відчуття. В. Голобородько писав такі слова: «Кожен народ відображає дійсність через мову і культуру, тому дійсність, відображена в українській мові, є унікальною». Наприклад, у вірші «Ми йдемо» поет зобразив українців, які гордо йшли своїм віковічним шляхом:

«Ми йдемо по Україні:

від степів до гір,

від лісів до морів —

звідусіль виходимо на прадавні шляхи,

і немає нам ліку».

Ствердження про те, що кожне українське слово прописане у літописах і проспіване в піснях, В. Голобородько стверджував і у вірші «Наша мова».

Відтворюючи красу української природи, поет зобразив незвичайну красу конвалії, яку відобразив у поезії «Дзвінкі конвалії». Ліричний герой цього поетичного твору виходить на ріг вулиці для того, щоб роздати людям квіти, подарувати їм радість і поділитися з ними неповторною красою.

В. Голобородько щиро вірив і в те, що на свято Івана Купала рослини можуть розмовляти. Так, у поезії «Мова рослин» поет передав тиху розмову цілющого зілля:

«Сон-трава каже:

«Я — щоб дитині добре спалося».

Ранник каже:

«Я — щоб рани скоро гоїлися».

Розрив-трава каже:

«Я — відкриваю таємниці».

Взагалі, В. Голобородько — талановитий український поет, який добре розумів красу української природи, який щиро прагнув донести цю красу своїм читачам, який був справжнім сином свого народу і підтвердив це своїм життям та своєю творчістю.

4,4(85 оценок)
Ответ:
irina0208ga
irina0208ga
13.11.2020
Австралийская пастушьяАдаевская лошадьАзербайджанская реалАмериканская верховаяАмериканская кремоваяАмериканская кучеряваяАмериканская миниатюрнаяАмериканский пейнтхорсАмериканская четветьмильнаяАнгло-норманнАндалузскаяАнгло- упряжнаяБельгийская полукровнаяБерберийская, или (Бельгийская рабочая)Бразильская лошадьВеликопольская лошадьВенгерскаяспортивнаяИрландская порода лошадейКазахская лошадьКалмыцкая лошадьКаспийская лошадьКигер-мустангКински, гнедаяКрестьянская польскийКолорадофокстроттерМонгольская рысакПасо финоПеруанский верховаяРусский рысакРусский тяжеловозСкалистых гор, лошадьСоветская тяжелоупряжная (советский тяжеловоз)СоррайяСтандартбредная лошадь, или американский рысакСтарая фламандскаяСуффолькская лошадьТавдинская прогулочнаяТерская лошадьТракененскаяТрэйт дю нордУкраинская верховаяУэльский кобФалабеллаФинская лошадьФлоридский крэкерФранцузский англо-арабФранцузский рысакФранцузский (иначе тинкер, ирландский коб)ЧилийскаяЧистокровная верховаяШагияШайрШведка (порода лошадей)
4,7(86 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ