М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як звать князя та скільки йому роківв творі місце для дракона ів

👇
Ответ:
луя3
луя3
23.11.2020

князь Люботинський

Объяснение:

4,8(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Красотка794
Красотка794
23.11.2020
     Скласти твір-роздум на тему "Чи почує жінка голос риби в наступному житті" пропоную так:

     В творі "Говорюща риба" досить незвичайним образом є образ жінки рибалки. Дружина є напрочуд балакливою. Жодного слова свого чоловіка вона не чує та й чути не збирається. Ніколи чоловік з жінкою не сиділи та не розмовляли відверто. До того ж, чоловік і сам не вважав вартим попередити свою кохану, ким саме є його товариш. Через це й сталась трагедія.  Чи почує жінка голос риби в наступному житті? Я вважаю, що ні. Жінка не усвідомила своєї проблеми в цьому житті. Тоді чого вона зміниться в наступному? Жінка й надалі залишатиметься говіркою особистістю, яка нікого не чує, крім себе. Проте, однозначно звинувачувати жінку у своїй поведінці не варто. Вона весь час клопочеться по хазяйству та не має часу на себе. Тобто, кожен з героїв казки надавав слову недостатнє значення. Але головне в житті - не забувати, що слово має величезну силу!
4,6(77 оценок)
Ответ:
kutcaki
kutcaki
23.11.2020

Творчість відомого українського письменника Б. Харчука вчить кожного з нас виховувати в собі бережливе ставлення до оточуючої природи, до її краси. Його твори здатні з самого дитинства прищепити читачам риси доброти, чуйності і відповідальності за оточуючий нас світ. Частіш усього ми бачимо непорозуміння людей до тих, хто знаходить підтримку і порозуміння саме у природі. На основі прочитаних мною творів я маю змогу зробити висновок, що людина і природа міцно і назавжди взаємопов’язані друг з другом. І тому ми повинні сприймати оточуючу нас природу не тільки очима, а й серцем і душею.

 

Ми повинні наслідувати справі героя творів Б. Харчука та робити все, що є в наших силах для збереження природи, для її розуміння і для найбільшого з нею зближення. Ніколи не слід знищувати рослинний світ, ніколи не слід ображати тварин, бо все те, що нас оточує у житті – теж живе. Прикладом для нас може служити Планетник – герой однойменного оповідання Б. Харчука, про якого він написав: «Він ніколи не зривав листя, не ламав гілля, старався не толочити постолами трави – усе живе, усе для чогось призначене. Навіщо ж його мучити й нівечити?». Про це ж саме говорить багато повір’їв та народних легенд українського народу, які досить часто зустрічаються у творах письменника.

 

Для більшості творів Б. Харчука притаманна думка про збереження природи і її краси, і саме цю думку ми ніколи не повинні забувати, зробивши прикладом для себе і своїх вчинків героїв творчості письменника. Для того, щоб стати гідним членом нашого суспільства, «щоб жити і вдосконалюватися — піднятися до краси і сили природи, до волі і єдності».

4,7(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ