М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

С чем хлопцы поривняльний Киевский пляж тореадор из васюкивки

👇
Открыть все ответы
Ответ:
wwwoooddd
wwwoooddd
04.05.2020

Автор – Михайло Коцюбинський

Рік написання – 1901

Літературний рід — епос.

Жанр — пригодницька повість.

Тема “Дорогою ціною”: зображення героїчної боротьби українського народу проти кріпацтва, непереможного прагнення селян-кріпаків до вільного життя. Розробляючи історичну тему, М. Коцюбинський продовжував традиції Т. Шевченка, який гостро виступав проти ідеалізації минулого України, заперечував твердження українських націоналістів про «гармонію» інтересів козацької голоти і козацької старшини.

Ідея “Дорогою ціною”: оспівування волелюбності українського трудового народу, утвердження непримиренності інтересів багатих і бідних, заклик здобувати волю, хоча б і дорогою ціною.

Основна думка: боротьба трудящих зі своїми гнобителями точитиметься доти, доки існуватимуть класи, доки не переможуть трудящі

Головні герої твору “Дорогою ціною”

Остап Мандрика,

Соломія,

Іван Котигорошок,

дід Овсій,

цигани Раду, Гіцу, Маріуца

4,5(81 оценок)
Ответ:
Луи3а
Луи3а
04.05.2020

Відповідь:

Який вчинок головного героя комедії Івана Карпенка-Карого Сто тисяч викликає у вас

А) занепокоєння - намір Герасима придбати фальшиві гроші. На  мій погляд, Герасим досить гарний і мудрий господар, який впевнено стоїть на ногах. У нього була можливість придбати ту землю, що йому подобається, на законних підставах, а не зв"язуватися з шахраями.

Б) обурення -  те, що так неприховано радів, коли не віддав за донькою того приданого, що обіцяв, те, що хвалився тим, як обдурив Невідомого і тицьнув йому замість п"яти тисяч лише три. Обрунтовувати чому це мені не подобається - марна справа. Такі вчинки підлі, аморальні і не припустимі.

В) страх - те, що Герасим таки рішився придбати фальшиві гроші. Втратити через шахрайські дії своє майно, заплямувати свою честь, ославити всю родину - занадто велика плата за негарні вчинки.    

Д) співчуття - коли Герасим з розпачу вирішив вкоротити собі віку. Який би він не був, але все ж таки - людина. Будь-яка людина має право на співчуття, підтримку, до .

Е) відразу - те, що Герасим завжди ображав і піднімав руку на свою дружину. Параска не заслужила такого відношення до себе. І  навіть якби вона була поганою йому дружиною - піднімати руку на жінку - це найгірше, що може зробити чоловік.

Пояснення:

4,5(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ