Объяснение:
«Толстые» вопросы 1. Слово стозвон поэт придумал сам. Как вы думаете, что оно обозначает? 2. Прочтите первые три строки. Попро- буйте представить зиму в образе челове- ка. Кто вам представляется: злая мачеха, шаловливый ребёнок, весёлая девушка или заботливая мать? Почему? 3. С каким сказочным героем вы бы срав- нили метелицу: со Снегурочкой, Снеж- ной королевой или снежной бабой? По- чему? 4. Как автор описывает вьюгу? Какие сло- ва поэту передать злость вьюги? 5. Для чего автор вводит образ весны? Найдите слова, с которых Есе- нин характеризует весну.Тонкие» вопросы 1. Как переводится на ной язык слово баюкает? 2. С каких слов (частей речи) в описании воробьёв автор выражает жалость? 3. Что такое метелица? 4. Как переводится на род- ной слово вьюга? 5. Чей образ появляется в конце стихотворения?«Толстые» вопросы 1. Слово стозвон поэт придумал сам. Как вы думаете, что оно обозначает? 2. Прочтите первые три строки. Попро- буйте представить зиму в образе челове- ка. Кто вам представляется: злая мачеха, шаловливый ребёнок, весёлая девушка или заботливая мать? Почему? 3. С каким сказочным героем вы бы срав- нили метелицу: со Снегурочкой, Снеж- ной королевой или снежной бабой? По- чему? 4. Как автор описывает вьюгу? Какие сло- ва поэту передать злость вьюги? 5. Для чего автор вводит образ весны? Найдите слова, с которых Есе- нин характеризует весну.5. Чей образ появляется в конце стихотворения?
Відповідь:
1. В якому містечку відбуваються події повісті? - Вишнопіль
2. Кому були подаровані коралі? - Клаві (прапрабабуся Софійки)
3. Що приносило намисто? - шастя у сімейному житті ( з такими словами ці коралі старець передав Клаві - І ще пам'ятай: захочеш собі нову долю знайти – вбери ці коралі і не скидай. Коли щастя прагнеш дітям-онукам своїм – убирати не здумай, заховай далеко й подаруй своїй доньці аж на весілля!)
4. Чому прабабуся не одягала коралі? - вирішила пожертвувати своїм щастям заради щастя дітей-онуків
5. Навіщо Вадим поцупив коралі? - не те, щоб поцупив, знайшов, коли Софійка їх загубила і замість того, щоб повернути коралі дівчинці (тим більше, що він знав чиї це коралі), Вадим відніс коралі знайомому, який виставив їх на продаж. Отже, Вадим вирішив продати коралі через свою жадібність.
6. Чому дворянинові Міщенку довелося тікати з рідного містечка - тому що він напився в гостях в Гордія Кулаківського і підписав документ, за умовами якого виходило, що нібито Данило Міщенкео продав Кулаківському маєтності всіх дворян Вишнополя з землями і будинками. Кулаківський сказав обуреним людям, що або вимагайте грошей у Міщенка (а у нього не було тих грошей), або викупіть у мене своє майно. Люди почали вимагати з Міщенка пояснень і грошей, доказів, що грошей він не брав у Міщенка не було, а тому він змушений був рятуватися втечею.
7. Як звали кохану Михайла? - Юзефа (пані Юзя)
8. Ким став Михайло Міщенков? - Михайло Міщенко після втечі батька і коли вся їхня родина через батька потрапила у кабалу до Гордія Кулаківського, змушений був працювати двірником у київського барона, де і познайомився з його донькою Юзефою. Пізніше почалася громадянська війна і він воював.
9. В яке дерево влучила блискавка? - в стару засохлу шовковицю
10. Чим найбільше відрізнялася Катерина від усіх Кулаківських? - вона була доброю, ніжною, чуйною, не жадібною, Софійка також зауважила під час своїх мандрів в минуле, що лише Катерину із Кулаківських вона побачила з квітами
11. Кому з героїв належать слова: “Гроші ведуться, щастя – ні грама!”? Так Вадим Кулаківський розказував Софійці про прокляття свого роду
12. Навіщо Софійка рятувала рід Кулаківських від прокляття? - вона була закохана у Вадима і заради нього, заради порятунку коханого від прокляття була ладна на все.
Пояснення:
я бы тебе но я не знаю и не знаю зачем я это пишу