М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1.Назвіть головних героїв твору?
2.Що ви можите сказати про характери головних героїв?
3.Що вам здалось смішним і чому?
4.як звали маму Сергія?(Оксана Павлівна)
5.як звали сусіда музиканта (дядько Гнат)
6.У який клас перейшли хлопці?(у 6)
7.скільки треба було їхати поїздом до Митькової бабусі(одну ніч)
8.Що їли хлопці у бабусі?(голубці,молоко,кисіль)
9.З чим приїхали хлопці до бабусі?(з рокзаком та сачками)
10.кого побачили Сергій з Митьком в озері?
11.що дізналися хлопці з розповіді Василя про бурштин?
12.Чому хлопці повірили велосепидисту?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
КoТuK
КoТuK
18.05.2022
Людина, яка прагне знань, відчуває постійну потребу в їх поповненні. Чим більше вона пізнає, тим більше їй хочеться знати. Бо нові поняття, факти, ідеї розширюють коло інтересів, відкривають привабливі обрії ще не пізнаного. Не може приносити радість жодна справа, якщо ми не вміємо її виконувати. Тож треба наполегливо вчитися, щоб після тривалої навчальної праці відчувати ве­лике задоволення. Адже навчання дає пізнання, вміння і навички. Не треба боятись помилятися. Вміння вчитися на помилках — ключ до успіху.Щоб знайти своє покликання, справу всього життя, треба вчитися. Знання потрібні, щоб здобути професію. Про це треба замислитися вже в шостому класі. Безталанних людей немає. Є люди, що займаються не своєю справою. Найбільших успіхів людина досягає тоді, коли її здібності і схильності вчасно виявлені і розвинуті. Щоб вибрати професію, потрібно знати свої індивідуальні здібності. Школа повинна до учням обрати майбутню професію. Але багато залежить і від самих учнів. У кожного є улюблені навчальні дисципліни і ті, які здаються нам нудними і нецікавими. Хоча, на мою думку, нецікавих предметів немає. І якщо почати краще готуватися до «нецікавих» уроків, то незабаром вони стануть улюбленими. Знання додають упевненості у своїх силах, а це вже перший крок до успіху в житті.
4,8(76 оценок)
Ответ:
Доброго дня, школяре! Дякую за цікаве запитання. Давай розберемося разом і спростуємо чи підтвердимо фразу Є. Маланюка, що стала афоризмом: "Як в нації вождів нема, тоді вожді її поети".

Перш за все, давай проаналізуємо фразу. Щоб зрозуміти, що вона означає, потрібно розібрати окремі слова і фрази, які вона містить.

1. Нація - це велика група людей, які мають спільне походження, культуру і мову.
2. Вожді - люди, які беруть на себе відповідальність за керівництво нацією, приймають рішення і впливають на її долю.
3. Поети - люди, які використовують поезію (літературний жанр) для вираження своїх думок, почуттів і ідеалів.

Тепер давай подумаємо про сенс фрази: "Як в нації вождів нема, тоді вожді її поети".

Що таке нація? Нація - це група людей, які мають спільність. Ці люди потребують лідера або вождя, який буде керувати їхніми справами і приймати рішення.

Фраза стверджує, що коли вожді обтяжені, вона неможлива без музики, настануть поети, які стануть ватажками нації. Основна ідея полягає в тому, що коли нації немає лідерів або вони не виконують свої обов'язки, поети можуть виступити як нові вожді.

Але, школяре, треба зазначити, що ця фраза є лише точкою зору автора. У реальності, ситуація може бути різною, оскільки поети і вожді мають різні ролі і функції в суспільстві. Вожді зазвичай обираються або набувають владу завдяки своїм керівницьким якостям, тоді як поети можуть виконувати свою роль без наявності вождів. Тому, ця фраза надає лише один можливий погляд на взаємозв'язок між вождями і поетами.

Надіюся, що це пояснення допомогло тобі краще зрозуміти фразу і самостійно прийти до висновку щодо її спростування або підтвердження. Якщо у тебе залишилися будь-які питання, будь ласка, задавай їх!
4,5(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ