М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти власний варіант розгортання подій у творі "Шпага Славка Беркути" (100-150 слів)

👇
Ответ:
nikita425
nikita425
13.04.2020

Интернете изде

Объяснение:

Рргддмпшщл

4,8(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Krauler1
Krauler1
13.04.2020

Маруся Богуславка — це не історична особа, а узагальнений образ жінки-полонянки. Потрапивши в турецьку неволю і ставши дружиною турецького султана, Богуславка не забуває рідної землі і намагається зробити для неї хоч щось корисне. Не маючи змоги повернутися в Україну, бо зреклася християнської віри, вона допомагає визволитися невільникам-українця

Маруся приваблює нас глибоким патріотизмом, незламним духом і гуманізмом. Перебуваючи далеко від рідного краю, вона не забуває про громадянський обов'язок перед своїм народом. У місті Богуславі на Київщині їй встановлено пам'ятник.

4,7(30 оценок)
Ответ:
nastyshanastia1
nastyshanastia1
13.04.2020

Відповідь:

Вітрик був дуже вірним, розумним, витривалим конем. Навіть татари це признавали. Ось як про Вітрика думає Гафур ага: "Добрячий кінь у цього уруса! Вже третіх міняють татари — а наздогнати не можуть. Коли усе ж полонять цього Швайку... , то коня його забере собі. Звісно, на такому перед турецьким султаном не погарцюєш, проте в поході про кращого годі й мріяти". А сам Пилип Швайка примовляє: "Все одно наздожену, — пробурмотів Швайка. — Від Вітрика ще ніхто не втікав". Опис автором Вітрика: "кошлатий кінь", "вірний", "невтомний", коли Пилип звертається до нього, то "у відповідь Вітрик хитнув головою". А ще він любив плавати. " Трохи позаду з задоволеним пирханням плив Вітрик. Схоже, вечірнє купання в теплій дніпровській воді йому подобалося".

Барвінок: свого коня Вітрика і вовка Барвінка Пилип сприймає як вірних, надійних товаришів. Вони розуміють один одного з одного погляду чи з одного слова. Здається, ще трішки і Барвінок заговорить. Цитата: "Проте говорити Барвінок ще не навчився, то ж знову повернувся до кісток". Барвінок розумний, сміливий вовк. Коли Тишкевич зі своїми  товаришами приплив на острів грабувати козаків і хлопці розгубилися, то "Один лише Барвінок і не думав розгублюватися. Його хижі очі пильно стежили за кожним рухом прибульця..".  Коли хлопці, рятуючись від татар покинули острів, то Барвінок залишився, тому що Пилип наказував йому бути на острові. "Барвінок твій, до речі, й досі там. Ми вже до нього і так, і сяк - не йде з острова, хоч ти криком кричи, хоч мовчки падай!  — Поганий був би він Барвінок, аби послухав будь-кого". Барвінка боялися як вогню татари. "Тієї ж миті сіра блискавка вилетіла з кущів і впилася в зашийок Гафура-аги. ... Розширеними від жаху очима дивилися татари на свого конаючого агу, на величезні вовчі сліди, що чітко відкарбувалися на багнистому чорноземі. ...  Хтось із татар нажахано зойкнув і почав розвертати коня. Подалі, подалі від цього місця, де за деревами причаївся потворний перевертень і от-от запустить в горлянку свої страхітливі вовчі ікла!"

Пояснення:

4,7(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ