М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Сделать, , ! 15 ! розкрийте основну думку новели "павутинка". визначте метафору, на якій побудовано твір. поясніть її зміст.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
sofapravdina
sofapravdina
15.01.2022
У Україні проживають люди 134 національностей. Кожна має свою самобутню культуру, історію, традиції. Але всім нам слід бути толерантними по відношенню один до одного.
"Толерантність — це гармонія в різноманітті. Толерантність — пошана, ухвалення і розуміння багатої різноманітності культур миру, наших форм самовираження в проявів людської індивідуальності". Це визначення ми знаходимо в "Декларації принципів толерантності" ЮНЕСКО.
На думку моїх однолітків, толерантність — привілей сильних і розумних, таких, що не сумніваються в своїх здібностях просуватися на шляху до істини через діалог і різноманітність думок і позицій.
А на думку моїх батьків, толерантність — це спілкування і свобода думки, совісті і переконань, гармонія в різноманітті, чеснота, яка робить можливими досягнення взаєморозуміння між людьми, батьками і дітьми мирним безконфліктним шляхом.
Але що ж робити, якщо конфлікт затягується і росте стіна нерозуміння?
Пітер Бріч порадив, як легко можна зруйнувати "стіну нерозуміння": "Треба просто посміхнутися і бути ввічливим. Я упевнений, що співбесідник поступить також". Давайте спробуємо, адже всі ми — жителі однієї планети, майже сусіди. Житимемо дружно!
4,6(36 оценок)
Ответ:
alinapopova997
alinapopova997
15.01.2022
Українські січові стрільці були єдиним українським національним формуванням у складі австро-угорської армії, сформованим з добровольців. Вони відгукнулися на заклик про гуртування під знаменами Українських Січових стрідьців для створення Легіону − добровільного військового підрозділу. Він був проголошений Головною Українською Радою 6 серпня 1914 року. Після проголошення маніфесту Головної Української Ради, молоді люди та чоловіки старшого віку масово почали записуватися до Українських Січових Стрільців. 
ПЛегіон УСС був = єдиною українською військовою частиною тих часів як у військах Російської імперії, так і у військах Австро-Угорської імперії. Крім того, Українські січові стрільці не тільки воювали, але й проводили просвітницьку роботу з населенням України та захищали його від свавілля влади.
4,7(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ