М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

это Украинская Литература ​

👇
Ответ:
Mandarinka0001
Mandarinka0001
26.06.2021

хз

Объяснение:

это мы не проходили, это нам не задавали, парам пам пам...

4,6(92 оценок)
Ответ:
Dinez8
Dinez8
26.06.2021

ответ: складно)))

Объяснение:

4,7(18 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Bomb9931
Bomb9931
26.06.2021

 

Багато хто говорить, що зараз життя складне, бо скрізь нужденність, свавілля багатих, корупція. Але , коли постає питання , що робити, то переходять до політичної теми та обов"язків держави перед народом.

Я не зовсім згоден з такими відповідями. Дійсно, було б гарно, якщоб держава карала за хабари та злочини, будувала би будинки для немічних та сиріт, давала можливість всім заробляти собі хоча б на найнеобхідніше. Але чи це можливо зараз ? Чи від кожного з нас нічого не залежить?

 Кожен громадянин , що поважає себе, інших та свою країну , може покращити життя. 

По-перше, не ховатися в "свою хату з краю", а робити все , що від нього залежить, щоб закон діяв. Найпростіший приклад : можна жалітися на сміття, а можна не смітити ніколи самому й говорити тим, хто це робить.

 По-друге, допомагати нужденним - обов"язок кожної людини. Чи ми голодуємо ? Чому ж тоді жаліємо до сиротам чи покинутим старим ? Якби кожен хоч один раз у місяц нагодував голодного, то в нас би всі були ситі. Чи у війну люди так відносилися до чужого болю ? 

По- третє, роблячи своє діло , ми зобов"язані це робити так, ніби для себе. Відповідальність у всьому обов"язково призведе до відродження усієї країни.

І головне, роблячи щось на користь всім чи іншому, ми вчимо своїм прикладом всіх. Тоді й наші правителі не зможуть чи не схотять принижувати  поважаючий себе народ  до стану злиднів та жаліючихся а життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,5(15 оценок)
Ответ:
turebekrasul
turebekrasul
26.06.2021
Тема: закликання людини любити природу, людей, красу, мистецтво, легенди і дійсність. Ідея: благотворний вплив природи на людське життя. Основна думка: кожен із нас — невід’ємна частинка матінки-природи. Світ навколо нас такий чарівний, таких квітучий і радісний, що людині тільки б захоплюватись ним та берегти цю чудову і неповторну красу. Жанр: пейзажна лірика. Художні засоби Епітети: «душі своєї», «висоти незміримі», «святі глибини», «душа могуча», «усі пориви», «душі твоєї», «живим поетом». Метафори: «люби природу…для неї», «станеш ти не папіряним, — живим поетом». Порівняння: «люби природу не як символ душі своєї». Антитези: «люби природу не для себе, люби для неї», «будь же сином, а не естетом», «станеш ти не папіряним, — живим поетом».
4,5(67 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ