М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Товариство таємних боягузів. ❤️

👇
Ответ:
trototil
trototil
29.07.2022

Відповідь на закріплному файлі.


Товариство таємних боягузів. ❤️
4,6(37 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
NasTieZ31
NasTieZ31
29.07.2022
(Митьку)
 Добрий день, Митко!Пише тобі учениця(клас)класу(фамилія,ім'я).Про тебе я дізналася з твору Я. Стельмаха "Митькозавр із Юрківки або химера лісового озера".Мені дуже сподобалися твої з Сергійком пригоди.
 Ти був настільки довірливий, що повірив місцевому старшекласнику Василю про чудовиська з лісового озера. Але ти молодець, що не злякався і вирішим спіймати цю химеру. Митко, ти виявив не аби яку кмітливість коли вигадував пастки для чудовиська.
 Ти з Сергійком навіть взялися за науку коли хотіли визначити що то була за химера.
 Аще ти дуже сміливий бо не злякався лізти у воду щоб врятувати Василя, який весь час вас обманював.І ще ви з ергійком навіть не образилися на старшекласника коли все зрозуміли, а подякували йому за цікаві літні канікули, які ви провели у селі.
  Бувай
                                                                                           З повагою
                                                                                 учениця...класу                                                                                                      ...
Р.S.перевіряй чи нема помилок!
4,4(31 оценок)
Ответ:
dalqwe
dalqwe
29.07.2022

ответ:Скільки вже існує гумористичних байок, оповідань, поезій і комедій, скільки гумору можна знайти в українській народній творчості! Але минають роки, десятиліття і століття, а гумор все одно не зникає з літератури та повсякденного життя українців. Адже саме гумор допомагає людям оптимістичніше та легше сприймати життя і ставитися до самих себе, виходити зі складних життєвих ситуацій і критично сприймати навколишній світ.

Гумористичні твори доводять, що навіть деякі серйозні проблеми можна вирішувати з гумором, і шанси на вирішення цих проблем зовсім не зменшуються, а навпаки збільшуються в рази. Якщо казати про гумор у нашому житті, то особисто мені дуже подобається вірш відомого українського гумориста Павла Глазового «Заморські гості».

Якщо спробувати окреслити висвітлені у цьому вірші проблеми, то з’ясується, що це досить серйозні речі. Це і проблема рівня мовної культури в Україні, і проблема непоінформованості української діаспори про реальне становище на Батьківщині, і проблема українців в Канаді. На кожну з цих тем можна написати велику наукову роботу і навіть дисертацію, а у П. Глазового все це вміщається в один коротенький вірш.

Вірш П. Глазового «Заморські гості» вирізняється прихованою іронією і гумором. Це криється і в самій назві твору, і мовленні персонажів, і в сюжеті. Читаючи цей вірш, не тільки усміхаєшся, але й замислюєшся над дуже серйозними, вже згаданими вище проблемами. Отаким по-справжньому непереможним і повинен бути гумор, саме так він і повинен впливати на людей.

У необтяжливій, цікавій формі П. Глазовий примушує нас розмірковувати над проблемами, які мають велике значення у житті кожного українця. Я впевнений, що саме такий підхід є найбільш ефективним і єдино правильним. Недарма ж кажуть, що, сміючись, легше працювати, навчатися і переживати важкі моменти у житті. Звісно, існують такі речі, з яких не слід кепкувати, але досить часто іронія та гумор допомагають нам у складних ситуаціях, вони неодмінно повинні бути присутніми у нашому житті.

Я вважаю, що якщо ставитися до життя з доброзичливою іронією, з оптимізмом, жити буде легше, а дрібні негаразди і повсякденні турботи будуть здаватися не такими неприємними і не будуть так сильно дратувати. Тоді вони не зможуть стерти з обличчя усмішку і не завадять дарувати її заклопотаним та роздратованим людям, покращуючи їхній настрій!

Объяснение:

4,5(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ