М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому мораль і байка нероздільні? Жаба і віл, Муха і бджоли?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
саид126
саид126
12.04.2023

Те що він крав хоча казав не раз, що більше не буде красти.І навіщо виносити з хати свої речі?Нащо кликати до свої хати незнайомих людей які його підбили на крадіжку.Вони крали потім їх лапали чи він не розумів що досить вже?ВІн десь разів три зними рвав звязки, але потім знову йшов з ними крастиА найбільше не зрозуміло навіщо він так багато пив?Він витрачав а горівку всі гроші як щей не були його за ті гроші які він вкрав можна було почати нове життя, але ні він їх всі пропивав.Я думаю що Чіпка можливо і хотів почати нове життя, але як кажуть "" раз вкрадеш,так і докінця життя будеш красти".

Объяснение:

4,6(39 оценок)
Ответ:
Shvets73
Shvets73
12.04.2023

      Повість “Гуси лебеді летять” є прикладом поетичної розповіді письменника Михайла  Стельмаха про своє дитинство. Саме гуси на початку і наприкінці твору символізують плин книги життя, де найяскравішою сторінкою для кожного є його дитинство.

     Бачимо, що Михайлик був жвавий і веселий хлопець, схильний як  до глибоких роздумів, так і до смішних витівок. Злиденне життя зробило його співчутливим до бідних. Тут мимоволі згадується гарбузове насіння, яке передавали дитячі рученята голодним подорожнім.  Хлопець вирізнявся серед інших допитливістю. Дідусь часто  розмовляв з малим, а онук любив слухати казки, які зачаровували своєю казковістю і торжеством добра. Розповідав про велич природи, про необхідність дбайливого ставлення до неї. Тому Михайлик зростав захоплювався красою рідного краю, мріяв побільше дізнатися про рослини і тварини. Розумів, що в цьому йому звичайно до також книжки. Мова хлопця була наповнена дотепними висловами, фразеологічними зворотами , які є перлинами народної мудрості. 

     Не дивлячись на те, що Михайло Стельмах походив з небагатої  сім’ї,  але дитинство його, оточене  любов’ю та турботою, можна назвати щасливим. 

4,7(56 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ