М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Дати характеристику героїв співомовок С. Руданського надо

👇
Ответ:
jernova
jernova
21.08.2020

Найчастіше героєм співомовок є простий мужик, українець. У нього теж немало різних моральних вад, які Руданський висміює (добрим гумором. Але за цим сатиричним висміюванням ми відчуваємо шанобливе ставлення поета до своїх співвітчизників, яких він дуже любив і за долю яких у нього боліла душа. Співомовки показують цих героїв у рідних побутових ситуаціях, де і виявляються їх моральні вади («Допиталась», «Указ», «Добра натура», «Робили»). Руданський у гумористичному тоні засуджує нехтування споконвічними моральними цінностями: честю, родинною любов'ю, гідністю, добротою.

4,7(88 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
casha201
casha201
21.08.2020
  "Пісня про рушник"
Епітети: рідна мати,дорогу далеку,рушник вишиваний,росяниста доріжка,зелені луги,солов'їні гаї,незрадлива материнська ласкава усмішка,засмучені очі хороші,очі блакитні,тихім шелесті,вірна любов,материнська любов.
Метафори:оживе і дитинство, й розлука, і вірна любов;на ньому цвіте росяниста доріжка,і зелені луги, й солов'їні гаї,і твоя незрадлива материнська ласкава усмішка,і засмучені очі хороші твої. 
Порівняння:я візьму той рушник, простелю, наче долю.
Уособлення:солов'їні гаї,засмучені очі,в щебетанні дібров.
4,6(90 оценок)
Ответ:
igorrusinov19
igorrusinov19
21.08.2020
Дійсно, Воланд  захоплює читача  своєю шляхетністю. Він пробачає й розуміє людей, яких споганило житлове питан-
ня, не заздрить протилежній стороні, спокійно й розсудливо , без зайвої жорстокості, робить те, що повинен робити. Чому? Мабуть, тому, що людей більш не треба спокушати, вони згодні майже на все заради того, щоб хоч трохи покращити чи збагатити розвагами своє життя. Що тут робити темній силі, коли мешканці Москви вже самі обрали суєти, дурість і самовпевненність? Воланд навіть зробив спробу довести існування Бога, але самовпевнені "фарисеї-"літератори навіть не слухали його. Як тоді , коли не чули вмовлянь Понтія Пілата. 
Воланду залишилося "вмити руки" й гати за подіями, отримуючи задоволен-ня. 
Та духовна та інтелектуальна темрява  , що володіла серцем та розумом народу , перебільшила все , що хотів би та міг би зробити спокусник.
4,6(88 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ