М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть будьласка допис, із відокремленими обставинами!

👇
Ответ:
KamilyaG
KamilyaG
20.07.2021

Настала сонячна і весела пора року - весна. Птахи, що вже повернулись з вирію, перелітають з гілки на гілку з веселим крекітом. На річці ще плавають останні острівці криги. Все це огорта, якийсь  таємничий, спів тоненьких джерелець талої води. Маленькі дітки кожного дня радіють їм і пускали по воді паперові човники. На алеях і парках вже видніються маленькі зелені стеблинки травички - нарешті вони дочекались свого пробудження...

4,5(67 оценок)
Ответ:
idima123
idima123
20.07.2021

Відповідь:

Минула ніч, настав зимовий, притихлий ранок. Вулиці, засіяні снігом, блищали на сонці, що повільно сходило. Всі дерева стояли, укриті білою шубкою. Було тихо. Поступово на вулицях почали з'являтись перші перехожі. Вони рухались жваво, поспішаючи. Під їх ногами хрумкотів сніг, з'являлись доріжки. Зимовий ранок пробуджував всіх своєю свіжістю та морозом. 

    Дієприкметникові зоворти: притихлий ранок, засіяні снігом, укриті білою шубкою. Підкреслюємо хвилькою, як означення

Пояснення:

4,7(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
сехун2
сехун2
20.07.2021

1. завдяки мистецтву ми здатні побачити світ очами інших людей.

2. Худо́жній о́браз — особлива форма естетичного освоєння світу, за якої зберігається його предметно-чуттєвий характер та його цілісність.

3. Вічні образи — літературні образи, які за глибиною художнього узагальнення виходять за межі конкретних творів та зображеної в них історичної доби, містять у собі невичерпні можливості філософського осмислення буття.

4. в музичній можна зустріти багато рифми і співзвучання, в них більше "неможливого".

Объяснение:

Мисте́цтво — одна з форм суспільної свідомості; вид людської діяльності, що відбиває дійсність у конкретно-чуттєвих образах, відповідно до певних естетичних ідеалів, пізнання і відтворення світу через почуття та переживання.

4,8(93 оценок)
Ответ:
lahtina195454
lahtina195454
20.07.2021

Є у любій нашій школі різні типи класів.  І чимало в нашій школі класів-лоботрясів.   У цих класах добрі діти, гарні та веселі,  І відразу після школи мчаться до оселі.   Не цікавить їх навчання та не тягне в школу,  Їм пошвидше би до друзів і собі додому.   У цих класах усі діти ну зовсім не вчаться.  І заходити до них вчителі бояться.   Діти скачуть та грохочуть, голасно сміються,  Їх ніяк не зупинити - жарти так і ллються.   І навіщо вони ходять в нашу гарну школу?  Краще взялися б за розум та і йшли додому.   Там вони би посиділи та поміркували,  Як себе потрібно вести, щоб їх поважали.  Но это сочиняла не я, просто в интернете ее нашла, может тебе и подойдет!

4,4(61 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ