М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Сделать анкету Івана Сили
1. Прізвище, ім’я: Сила Іван.
2. Прізвисько:
3. Місце народження:
4. Вік:
5. Сімейний стан:
6. Соціальний стан:
7. Національність:
8. Риси вдачі ( у дужках записати вчинки, у яких проявляються ці
риси вдачі, або цитати) Не менше 7 рис характеру.
9. Уподобання:
10. Життєвий принцип:

👇
Открыть все ответы
Ответ:
MariyaKokhonova
MariyaKokhonova
23.06.2020

Відомий український драматург Іван Карпенко- Карий у сатиричній комедії «Сто тисяч» засудив пороки суспільного життя. Нездоланна тяга купувати землю і в селян, і в поміщиків, а потім тішитись думкою, що Калитку «розіпре грошвою», усе де веде до руйнування особистості. А землі потрібні, щоб сказати багатію Пузирю «…голяк масті, чирва світить!», землі і гроші потрібні, щоб переплатити по десять рублів на десятині Жолудю, гроші потрібні, щоб обдурити Гершка. Мрії Герасима Калитки йдуть ще далі: «…всю землю навкруги скуплю! Ідеш день — чия земля? Калитчина!.. Ідеш два — чия земля? Калитчина! Ідеш три — чия земля? Калитчина!» Герасим дурить усіх. Єврей, якого він теж дурить, у свою чергу обдурює Герасима, продає йому мішок з папером замість грошей.

І раптом усім цим корисливим планам не судилося здійснитися. Герасим Калитка не в змозі цього пережити: він лізе у зашморг з надією вмерти.

Гроші скалічили душу не лише Герасиму, але і його куму — Савці. Він весь час знаходиться у пошуку грошей. На пропозицію Герасима здійснити шахрайську махінацію, Савка одразу дає згоду. Але після трагічних подій з Герасимом Савка навіки зрікається брудних грошей.

А Невідомий теж хворів грошовою хворобою. Він вигадав новий засіб обдурювання людей і заробляє на цьому непогані гроші.

Копач Бонавентура бере у будинку Калитки їжу, хоч і не працює на хазяїна. А побачивши єврея, він одразу сказав: «…це — пройдисвіт».

Іван Карпенко-Карий у п’єсі «Сто тисяч» показує, що тим, хто потрапив під владу грошей, нелегко повернутися на шлях порядності.

4,5(87 оценок)
Ответ:
Alla221
Alla221
23.06.2020

Основними героями твору «Місце для дракона» є сам дракон Грицько, князь та пустельник.

Дракон Грицько—добродушний, розумний, щирий і позитивний. Нехай це і дракон, але харчується він травичкою, нікого не зачіпає. Також Грицько дуже любить навчатися, прагне отримувати знання, уміє читати і обожнює писати вірші.

Князь— певний антипод Грицька. Хитрий і підступний, він використовує близьких людей (і не тільки) для досягнення поставленої мети. До того ж князь—нерозсудливий та інфантильний. Він спочатку зробить, не подумавши про наслідки, а потім буде шкодувати.

Пустельник— мудрий вчитель дракона. Він безстрашний і добрий, як погодився стати наставником Грицька. А ще він відданий друг, який намагається врятувати дракона, але йому це, на жаль, не вдається.

4,7(22 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ