М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

«Мої враження від прочитаного твору В. Чемериса «Вітька + Галя...»( що сподобалося, як сприймаєте поведінку друзів і методи завоювання серця прекрасної дами, які поради героям ви б хотіли дати)

👇
Ответ:
Dogerman11
Dogerman11
06.06.2021

Твір на тему: "Поетизація першого почуття у                                                                        повісті"Вітька+Галя"

              «Вітька+Галя» - це твір про найприємніше почуття кожного із нас – кохання. Повість сповнена іронії та веселих ситуацій. Пише В. Чемерис про серйозні для підлітків події з гумором, і читач відчуває, що навіть під час життєвих негараздів життєрадісність повинна брати гору.

         Вітька – чотирнадцятилітній парубок, що закохався у дівчинку Галю. Розповівши про своє нове почуття другові, він вирішує діяти і завойовувати кохання дівчини: пише вірші, співає серенади, але все невдало. Проте хлопець не опускає руки, адже він  з оптимізмом сподівається ще досягти своєї мети і завойувати прихильність Галі.

         Протягом життя кожен із нас задається багатьма питаннями з приводу кохання. Як себе поводити, щоб добитися серця любої? Саме твір «Вітька+Галя» до знайти нам відповідь на це питання. Треба бути тим, ким ти є. Залишаючись собою, Вітька досяг своєї мрії.

           Вітя і Галя відчули смак першого кохання. Можливо, надалі воно переросте у них в справжню любов, або ж залишиться на рівні дружби і буде обпекати душу приємними спогадами. Галя і Вітя – приклад ввічливого та дружнього ставлення один до одного. Сподіваюся, що і моє перше почуття буде таким же сонячним, яскравим, світлим і вічним!

4,4(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alinamironova21
alinamironova21
06.06.2021

одного разу, як розповідає давня легенда, бог лісів пан зустрів прекрасну діву сирингу і закохався в неї з першого погляду. пан, голова якого була увінчана ріжками, а ноги з копитцями, не сподобався сиринзі. і вона кинулася від нього геть. пан помчав за нею і майже наздогнав на березі річки. але сиринга звернулася до ріки з благанням, щоб та вкрила її від козлоногого пана. почула річка благання сиринги і перетворила її на очерет. сумний пан вирізав з очерету співучу сопілку і з того часу не розлучався з нею…

  .так у різних куточках планети з'являлися різноманітні музичні інструменти, що наслідували природу: одні – спів пташок, інші – шум морської хвилі або завивання вітру.

4,4(26 оценок)
Ответ:
LizaVeta20071
LizaVeta20071
06.06.2021
Образ говорющої риби « і вибирати добрі місця для ловитлі» «яка розкіш вимовити слово» народилася «серед табунів мовчазної риби» без голосу «вона стала такою, як і решта її бра тів й сестер» «крім ­чості й доброго серця, була ще дуже молодою» «я не вилов, …я приятель вашого чоловіка» образ ї жінки гримнула на дітей, щоб не га­ласували, бо їй «ніколи вго­ру глянути» дорікає чоловікові, що він «навіть вилову не здатен донести до хати» «з ранку до вечора не сту­ляла щелепів, так багато говорила сама» вважає, що в неї «недолу­гий чоловік» «від влас­ ної ­канини не почула риб’ячих слів» образ гримнула на дітей, щоб не га­ласували, бо їй «ніколи вго­ру глянути» дорікає чоловікові, що він «навіть вилову не здатен донести до хати» «з ранку до вечора не сту­ляла щелепів, так багато говорила сама» вважає, що в неї «недолу­гий чоловік» «від влас­ ної ­канини не почула риб’ячих слів» образ ?
4,5(80 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ