М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Ліричного героя вірша М. Рильського " Осьнь-маляр із палітрою пишною" переповнюють почуття...
А) захоплення майстерністю художника
Б) любов до природи, захоплення її красою
В) щирого, чистого, величного кохання
Г) любові до людини, яка працею прикрашає землю

Напишить відповідь і пояснення

👇
Ответ:
LIMON4IKBRO
LIMON4IKBRO
27.02.2022

Б любов до природи захоплення її красотою

Объяснение:

4,7(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
olgadulebenez
olgadulebenez
27.02.2022
Жіноча доля… Споконвіків призначенням жінки вважалося бути берегинею. Народжувати й виховувати дітей, берегти домашнє вогнище, працювати в полі, догоджати чоловікові, бути охайною і красивою. Прості жінки виконували цю місію з честю. Княгиня Ярославна з вищого світу, але й на її долю лягли нелегкі випробування. Євфросинія Ярославна — дочка Ярослава Володимировича галицького, друга дружина Ігоря, який одружився з нею 1184 року. Ярославна закохана в свого чоловіка, і ось цього щастя подружнього життя їй відведено лише один рік, бо уже в 1185 році Ігор вирушив у похід на половців і потрапив у полон. Як же тяжко молодій жінці відривати від серця свого милого і проводжати, може, на вірну смерть! Але вона свідома того, що її чоловік — князь, полководець, воїн. Жінка повинна мужньо винести це горе, ще й подати приклад жінкам дружинників.

З тривогою чекає вона звісток із поля бою, радіє першим перемогам Ігоря. Але ось страшна звістка: військо розбито, а її милий ладо у полоні. Ярославна не криється зі своїм горем, вона виходить на Путивлівський вал, у розпачі звертається до сил природи по до
4,7(19 оценок)
Ответ:
viklya30
viklya30
27.02.2022
Оху притаманна хитрість, він уміє чаклувати й використовує це для власного добра. Достатньо егоїстичний, бажає мати рабів для полегшення своєї праці та, можливо, «пенсію». Також полюбляє обманювати, але й це використовує нечасто. Люди, які постаріли, йому користі не дають, тому він їх виганяє. У казці така людина з'являється й розповідає таємницю Оха. Казка описує його як діда з білою бородою, у білому одязі.
З'являється у казці з назвою «Ох», де описується як низького зросту дід, увесь зеленого кольору з довгою бородою. З'являється після того, як хтось, сівши на пеньок, вигукує слово «ох». З'являється він нізвідки, просто на пеньку.
4,4(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ