Відповідь:
Ява(насправді його звали Іваном) і Павлуша друзі-нерозлийвода. За темпераментом характеру вони не дуже подібні, проте Іван більш вигадливий і веде за собою друга. Його фантазії немає кінця, а бурхлива уява змушує придумувати такі " викаблуки",що потім дорослі не знають, що робити:плакати чи сміятися. Та і бешкетували хлопці не тому, щоби зробити зло, а щоби бути відомими, і щоби слава про них гриміла навколишніми селами. Побачивши у Києві метро, хлопчики вже самі його риють під свинарником, а корову Контрибуцію змусили взяти участь у справжньому родео.
Проте ми бачимо, що хлопчики, незважаючи на непосидючість і бешкетливість, надзвичайно добрі і співчутливі. Коли вони почули, що із криниці доноситься щеняче скигління, навіть не задумуючись, рішили врятувати тваринку.
Якщо Ява завжди знаходиться у пошуку, що б ще таке придумати.., то Палуша, навпаки, дуже врівноважений, спокійний і серйозний,а проте завжди підтримує другові витівки.
Мабуть, автор, зображаючи Івана, нагородив його багатьма своїми власними рисами характеру, навіть волосся йому придумав руде, яке мав у дитинстві сам.
г)врятували мисливці;
в) “Сіроманець” М.Вінграновського;
в) застрелив Шпичак;
в) “Сіроманець” М.Вінграновського;
1-г) Т.Шевченко;
2-в) М.Рильський;
3-б) П.Тичина;
4-а) М.Вінграновський;
Наступні питання такі як:
Назвіть ознаки оповідання.
Схарактеризуйте риси характеру хлопчика Олеся з оповідання Гр.Тютюнника “Дивак”.
Вкажіть риси характеру Сашка з повісті М.Вінграновського “Сіроманець”.
Яким настроєм перейняті твори М.Рильского?
Який твір називають ліричним?
Хто ваш улюблений герой і чому?
Написати твір-мініатюру (5 – 6 речень) на тему “Співчуття, милосердя – шлях до перемоги добра” на основі прочитаних творів.
нажаль мають бути написані суто на твою думку, тому з ними я до не зможу
Объяснение:
якщо тобі потрібні саме ці питання, то можливо хтось ще підкаже на них відповідь
1-Б
2-Г
3-А
4-В
5-