М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мої враження від творів сучасної дитячої літератури?

👇
Ответ:

Відповідь:

Я, як людина яка цікавиться сучасною літературою можу сказати, що вона дещо відрізняється від літератури минулого століття. Теперішні книги подобаються молоді набагато більше. Можливо, тому що в моїй країні всі знають таке поняття як "свобода слова" і саме тому на даний момент в літературі часто можна зустріти твори з соціальним сюжетом, або особистим ставленням автора до якоїсь публічної проблеми яка стосується не якоїсь конкретної особи, а всіх загалом. Мені сучасна література подобається, зокрема та якою я цікавлюся. Але все ж не можу закрити очі на негативний вміст в сучасній літературі, бо вона також існує.

4,6(82 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
bekker222
bekker222
25.01.2020

Важливу сторону людського життя складають емоції та почуття. На будь-яку подію, що прямо чи опосередковано зачіпає людину, у неї виникає емоційний відгук.

В основі емоційної сфери людини лежать так звані базові емоції. Базовими вважаються емоції, що притаманні всім людям, незалежно від віку, статі, культури чи віросповідання. Основний критерій, що вирізняє базові емоції від варіативних емоцій – наявність фізіологічних структур, що відповідають за виникнення власне цієї емоції. А також схожість в прояві них з боку міміки та рухів.

В протилежність базових, до варіативних емоцій відносяться такі, чий зовнішній прояв є культурно та особистісно обумовлений.

Згідно таким авторам як Екман та Ізард, страх відноситься до базових емоцій.

Страх — внутрішній стан, що обумовлений загрозою реального або передбачуваного лиха. Страх є негативно забарвленою емоцією. Прояв страху може істотно відрізнятися як за силою, так і за впливом на поведінку.

Почуття страху сприяло виживання людства як виду. Так, наприклад, страх небезпечних тварин, явищ природи та їх наслідків носить генетичний або рефлекторний характер. Страхи, що виникають в ситуаціях, небезпечних для життя та здоров`я – носять охоронну функцію, тому є корисними.

Страхи, пов`язані зі взаємодією з іншими людьми, називаються соціальними. Перший соціальний страх виникає у немовляти шести-восьми місяців – страх чужої людини. У віці року – півтора при розлуці з мамою малюк відчуває страх втратити рідну людину, що мама не повернеться. Однак, цей страх, при умові добрих довірливих стосунків в діаді «мама-дитина», сприяє сепарації та розвитку самостійності. До соціальних страхів також відноситься страх залишатися без рідних в школі чи садочку (так звані сепараційні страхи), страх публічних виступів.

Екзистенційні страхи – група страхів, що пов`язана з сутністю та існуванням людини. До цієї групи належить страх смерті.

Людині притаманно мати певний набір страхів, який може змінюватися залежно від віку, освіти, соціального статусу та багатьох різних факторів. Однак, ці страхи не повинні заважати в повсякденному житті та гальмувати розвиток.

4,4(10 оценок)
Ответ:
aliaidi
aliaidi
25.01.2020
Твір-роздум на тему "добро чи зло перемогло в повісті - казці                                            ю.винничука 'місце для дракона"                        «місце для дракона» - чарівна казка ю. винничука, що розповідає про події, які відбулись у галичині в часи середньовіччя. у творі описується  дракона, що був єдиним у своєму роді, харчувався травичкою і не знав бід. проте підступному князеві закортілося віддати заміж свою доньку настуню. тоді князь вигадав, що доньку віддасть лише тому, хто переможе дракона, який насправді ще жодного разу нікого не кривдив.        і далі сталося нещастя – дракона вбили. а що ж дало це вбивство? нічого. це не принесло злагоди та миру, а завдало лише страждань. особливу пану лавріну, який до останнього свого дня не міг подолати муки власної совісті та друзям щиросердного дракона.        це багатопроблемний твір, але головною проблемою його є вічна боротьба між добром та злом. що ж перемогло? на мою думку, хоч фінал твору і сумний, все ж таки перемогло добро. адже доки житимуть люди із сумлінням і передаватимуть свої знання іншим, наш світ ще матиме часточку добра. лаврін не вбив дракона, він відчув смуток та жаль в його очах, прагнення жити, а отже, проявив милосердя. новий правитель князівства не знаходить собі місця, його тривожать муки совісті.        «місце для дракона» - казка, яка містить чимало фантастичного. а головна мета казки – зображення перемоги добра над злом. я вважаю, що не зважаючи на всілякі негаразди, якими повен сучасний світ, добро переможе. адже допоки житимуть на цій землі щирі та милосердні люди, ми матимемо надію на злагоду.
4,4(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ