М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Установіть відповідність між репліками та героями/героїнями твору.

👇
Ответ:
polinakarpenko3
polinakarpenko3
24.04.2023

1. тарас бульба(б)

2.маруся (в)

3.тетерваковський (г)

4.шрам (а)

4,4(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
рита461
рита461
24.04.2023

Відповідь:

"Ляльковий дім" - це соціально-психологічний твір, у якому у складних, екстремальних життєвих ситуаціях, розкрито  характери героїв у всьому розмаїтті їхнього психологічного функціонування в контексті соціального середовища. Показані люди різних соціальних ів.

Композиція п’‎єси "Ляльковий дім" має аналітичний характер, який полягає в тому, що твір розпочинається показом зовнішньої ілюзії щастя, а закінчується катастрофою. Композицію, яка передбачає викриття фатальних таємниць, що виявляють зовні благополучні, а, по суті, трагічні події твору, називають аналітичною композицією.

Пояснення:

4,7(78 оценок)
Ответ:
Bauer322
Bauer322
24.04.2023

     Міні-твір "Майбутнє Івася" за твором Тараса Шевченка "Катерина"

     Деякий час Івась подорожував з кобзарем. Вони харчувались тим, що подавали добрі люди, а спали там, де застане глуха ніч. Невдовзі старий кобзар віддав душу богу, і хлопець вирішив піти до лісника, який його колись знайшов на дорозі – там, де залишила Катерина. Про свою історію життя Івась довідався від кобзаря.

     Щирий та жалісливий лісник не зміг відмовити хлопцеві, і невдовзі вони стали неначе рідні один одному. Жили у невеличкій хижці далеко від людських очей, серед високих мовчазних сосен, щебету пташок. Івась піклувався про лісових мешканців, які потребували до . Взимку підгодовував лосів та оленів сіном, яке заготовляв влітку, пухнастих білок пригощав лісовими горішками. Івась дбав про ліс – вирубував сухостійні дерева і висаджував нові. Довгими зимовими вечорами виготовляв для пташок годівнички. Він став справжнім господарем лісу.

     Саме тут, серед природи, загоювалась поранена Івасева душа. Він виріс сильним, кмітливим і, головне, був по-справжньому щасливим і більше не почувався осиротілим.

4,8(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ