М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Шпага Славка беркута, Що порадив семикласныикам учитель географии? Чому до дитячои кимнаты милиции пишла саме Лили Теслюк?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Znatok00011
Znatok00011
03.05.2021
У повісті "Таємниця країни суниць" Всеволода Нестайка, таємниця країни суниць полягала у відсутності злої сили та присутності добра, що переповнювало кожен куточок цього неймовірного світу. Країна суниць була сповнена магії та чарівності, і це змушувало героїв вірити у дива та викликати їх у реальному світі.

Одним з прикладів таємниці країни суниць є неймовірна здатність цієї країни змінювати світ за до суничного диму. Суничний дим мав чарівну силу перетворювати навколишнє середовище, надавати незвичайних здібностей та викликати чудові зміни. Наприклад, у моменти, коли царство потребувало захисту, суничний дим надавав жителям країни суниць неперевершені сили та здатності, що допомагали їм перемагати ворогів.

Іншим прикладом таємниці країни суниць є здатність суниць приносити радість та щастя людям. У цьому магічному світі суниці були символом радості та благополуччя. Вони здатні були відновлювати сили та дарувати людям радість, яку вони не знайшли в реальному світі. Наприклад, коли герої після важких пригод потрапляли до країни суниць, вони переживали радість і відчували новий заряд енергії та оптимізму.

Таким чином, таємниця країни суниць полягала у її здатності створювати чарівну атмосферу, повну добра, радості
4,6(1 оценок)
Ответ:
holzchen
holzchen
03.05.2021

ответ:Як усім відомо, на світі є міста маленькі й середні, а є великі. Правда, це визначення ніяк не співвідноситься з їхніми розмірами. Із чим це пов’язано – гадки не маю. Просто пам’ятаю, як друзі поза межами Донбасу не могли повірити, що Маріуполь (тоді він ще називався Ждановим) не є обласним центром і що він удвічі менший за Донецьк. Та що там друзі. Я сам, поки не проглянув статистику, був упевнений, що в Старобільську мешкає ніяк не менше ста тисяч населення. Поки не дізнався, що «столиця» північної Луганщини навіть менша за деякі сусідні райцентри. А відчуття «столичності» тут залишається й досі.

4,6(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ