М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Роман "Чорна рада"
1) Як піп отримав звання полковника? 2) Як визначає Шрам свою мету подорожі до Сомка? 3) Випишіть описи Сомка та Брюховецького. 4) Чому на виборах гетьмана Сомка називають «крамарем», а Брюховецького «свиноїдом»? 5) Як повів себе Брюховецький після виборів? Чи виправдав очікування своїх прибічників? 6) Що пропонує Кирило Тур Сомкові у в’язниці і що той відповідає? 7) Що об’єднує Петра Шрама, Кирила Тура та Якима Сомка? 8) Охарактеризуйте образ Божого чоловіка. 9) Чому кінець роману оптимістичний, незважаючи на загибель Сомка і старого Шрама?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
DEADK1NG
DEADK1NG
06.02.2021

Відповідь:

запитання і варіанти відповіді страшно перемішалися, тому...

Xто автор поезії  "Як дитиною бувало"? а) Леся Українка

2. Федько- халамидник був: а) розбишакою хлопчиком

3. Хто приваблював Лесю Українку " у дитячі любі роки" ("Мрії")? напевне це варіант  г) Лесю приваблювали ті, що "До землі прибитий списом,  Говорив: "Убий, не здамся!"

4. Толя був сином:  варіантів відповіді всіх не бачу - Толя був сином господаря будинку, в якому жив Федько 6) хазяйки будинку

5. Чому Федько не сказав правди про Толю? а) хотів захистити від покарання

6. Чим поплатився Федько за розваги на крижинах? не бачу всіх варіантів відповіді, але  фактично Федько поплатився своїм здоров"ям і життям

Продовжити речення.

1) Батько Федька працював у типографії

2) Батько Федька карав за провини, а потім давав...  "Вибивши "сибіряку", батько вийма з кишені дві або три копійки й дає йому".

3) Федько не любив. цитата "Федько брехати не любить.  Не любить також Федько й товаришів видавати".

4) Толі хотілося погуляти з хлопцями  під після чого він .. цитата "бідненький Толя приходив додому задрипаний, подраний, з розбитим носом. Толя плачучи казав, що він не винен, що Федько призвів на те".

5) Хлопці домовлялися прогуляти заняття в школі, щоб подивитися на.. цитата "Хлопці почухались і таки рішили йти завтра до річки". Хлопці вирішили подивитися  на те, як пливе по річці скресла крига.

6) Толя й Федько засперечалися про те, чи зможе  цитата "— А давай об заклад, що перейду на той бік! — вмить звернувся Федько до Толі" Тобто, хлопці засперечалися чи зможе Федько по крижинах  перейти на інший берег річки.

7) Федько вперше збрехав для того, щоб врятувати Толю від покарання

8) Толя навіть не засмутився, коли не стало Федька, він побіг погратися  чижиком Федька.

1.Встановіть відповідність «Кому що належить»

Федько - Чижик

Толя - Сльози

Хлопці - Повітряний змій (його зробили хлопці і запускали)

Леся Українка - Гостра епіграма

2. Назвіть головних героїв оповідання «Федько-халамидник» : Федько, Толя, батько і мати Федька (Іван і Іваниха), друзі Федька : Стьопка, Спірка, Льонька, Гаврик.

IV рівень

Придумайте власну версію закінчення оповідання «Федько- халамидник». Звичайно, завжди хочеться, щоб у всіх історій було щасливе закінчення. І в цьому оповіданні я б замінила його закінчення. Наприклад, що коли Федько хворів, його друзі прийшли провідувати хлопця і розказали його батькам всю правду, як у дійсності все відбувалося в той день на річці. Що Федька лікували кращі лікарі міста і вилікували. Що правда про пригоду на річці дійшла до батьків Толі, і що і батьки Толі і сам Толя довго вибачалися і перед Федьком і перед його батьками. А Федько, одужавши, радів зустрічі із своїми друзями,  і більше ніколи їх не ображав.

Пояснення:

4,5(91 оценок)
Ответ:
жасик0071
жасик0071
06.02.2021
  1.  найстрашніше сталося тоді, коли він, перепочивши(дієприслівник), підвівся, щоб іти, і впав: ноги не вдержали.                                                                       2. повсі долі, сплівши(дієприслівник) ноги потурецьки , і гомонять - без світла, серед червоних райдуг від напаленої до вишневого кольору чавунної "буржуйки".         3. поївши  (дієприслівник) курей, італійці гуртами, найменше по двоє- троє, пхалися від двору до двору і шукали соб їжу за гроші.       4.поліцаї пройшли повз шевця й климка, навіть не глянувши (дієприслівник) на них. і той, що в кубанці, сказав другому.       5. німець ждав його, стежачи(дієприслівник) за ним зосереджено, спідлоба.
4,6(93 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ