М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

події у творі Джури козака Швайки розгортаються в поданій послідовності 1-Тишкевич викрадає козацького коня й зникає _Грицик і Санько знайомляться з Барвінком-Пилип Швайка женеться за Тишкевичем-Санько заговорює старого татарина 2-Санько заговорює старого татарина -Грицик і Санько знайомляться з Барвінком -тишкевич викрадає козацького коня й зникає -пилип швайка женеться за тишкевичем 3- грицик і санько знайомляться з барвінком -тишкевич викрадає козацького коня й зникає -пилип швайка женеться за тишкевичем-санько заговорює старого татарина 4- грицик і санько знайомляться з барвінком-санько заговорює старого татарина -тишкевич викрадає козацького коня й зникає -пилип швайка женеться за тишкевичем\\

👇
Открыть все ответы
Ответ:
alekseislepsov2008
alekseislepsov2008
11.01.2022

1. Планетник хотел еще раз встретиться с дедом Капушем, потому что Капуш стал для него настоящим учителем, наставником, который многому научил его в жизни.
2.
3.
4.Потому, что Планетник хорошо знал, что когда надо высаживать, как надо правильно ухаживать за посевами, он очень хорошо разбирался в природных явлениях, т.к. его этому научил дед Капуш.
5.С начала, односельчане считали его добрим волшебником, и просили его, например чтобы пошел дождь в сухую погоду, но потом они стали считать, что Планетник замешан в темными силами и стали считать его колдуном.Планетник никогда не гордился своими умениями, т.к. понимал, что если бы не Капуш, то он бы всего этого не достиг.
6.Планетник не сопротивлялся решению односельчан, он сам пошел к столбу на котором его должны были сжеч в сопровождении этих людей.Он понимал, что нивчем не виновен, и сможет пройти через смерть.
7.Потому, что нарцисс подарил ему надежду на жизнь и на будующее, которое может сбыться.
Извини не на все вопросы, т.к. мы его не полностью читали...

4,5(21 оценок)
Ответ:
secret666
secret666
11.01.2022
Сюжетні лінії «Дорогою ціною» — відтворення історичної епохи в оповіданні; — боротьба героїв за волю і власне щастя; — щире почуття кохання між Остапом і Соломією. М. Коцюбинський на основі глибокого вивчення життя кріпаків початку ХХ ст. за до творчої уяви написав захоплююче оповідання «Дорогою ціною». Усі події та герої правдиві, типові. Типовість у цьому творі виявляється в реалістичному змалюванні життєвих фактів і характерів кріпаків першої половини ХІХ ст., які письменник подав узагальнено. Втілені вони в індивідуальних людських долях Соломії і Остапа — привабливих героїв, які діють у конкретних історичних обставинах. Оповідання «Дорогою ціною» М. Коцюбинського захоплює напруженим і цікавим сюжетом, героїчним характером і духовною красою його героїв. А ще — вмілим показом однієї з форм боротьби кріпаків за волю та незалежність — втечі від панів. Своїм твором письменник прославив бунтарський дух українського народу, який ніколи не хотів бути робочою худобою для панів. Українське селянство, за словами автора, готове було дорогою ціною заплатити за волю. Воно не запліснявіло в неволі, не втратило живої душі, сподівалося на визволення. Мрія про волю передавалась із покоління в покоління, опоетизовувалась у народних піснях, закликала до втечі від панів у ті місця, «де хоч дорогою ціною можна здобути бажану волю, а ні — полягти кістками на вічний спочинок».
4,7(32 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ