Леся Воронина: Я була б головним героєм Климом Джурою, я би дуже перемагала свій страх. Я була б при тому пані Соломією, яка винайшла часоліт, а заодно я була б отими учасниками ТТБ Жуком і Зайцем.
Я б тільки не була ніколи синьомордом, чесно. Коли пишеш, треба відчувати, що можуть зробити твої герої, на що вони здатні, а чого вони страшенно не люблять і бояться. Я можу ототожнювати себе тільки з Климом Джурою. Мені здавалось, що там було достатньо моментів, що вони розкрились так, що кожен із читачів може вибрати собі якогось улюбленого героя.
Объяснение:
2) Любов Пономаренко
3) «Гер переможений»
4) Новела
5) Тема: зображення гуманного ставлення до полонених німців, які відбудовували зруйноване місто.
6) Основна думка: ненависть, зневажливе ставлення до полонених німців змінюється на доброту, чуйність, співпереживання, бо простий німець — заручник фашизму.
7) Композиція.
Експозиція: полонені німці зводили будинки.
Зав’язка: ставлення Фрідріха до українських дітей, жінок-вдів.
Кульмінація: хвороба, а потім самогубство Фрідріха.
Розв’язка: знайдена в стіні квартири фотокартка з двома дівчатками — згадка про полоненого німця.
Я дуже люблю читати, тому мій улюбленний героєм стала дівчинка "Поліна" ,головна героїня Елінор Портер "Поліана .Поліанна народилась в бідній сім*ї місіонера , її батьки все життя посвятили до ншим людям. Поліанна була доброю завжди до ншим людям.Поліна завжди виходила з будь- якої ситуації . В містечку в якому прожила Поліна, дуже її любили. В кожній сім*ї , де вона з*являлася щиро любили цю дівчинку.
Объяснение: