М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

7 фактiв про чумацькi пiснi

👇
Ответ:
alesa6002
alesa6002
17.08.2022

Объяснение:

– збирання чумака в дорогу; – від’їзд чумака; – туга чумака за домівкою і туга його рідних за ним; – довга дорога чумака; – напади на чумака й хвороби, незгоди в дорозі; – смерть чумака на чужині; – туга чумака за коханою дівчиною; – повернення чумака додому; – одруження й щасливе життя

4,4(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Сашуньк
Сашуньк
17.08.2022
Іван Сила із Мілкою повернулись у гори. Вони там одружилися та довго не змогли знаходитись на одному місці і вирішили подорожувати. Мілка згадала ,що мадам Бухенбарх залишила їм цирк і запропонувала Іванові відновити його.Він згодився . Вони зібрали усіх хто був із ними раніше у цирку і почали нову еру цирку. Цирк став знаменитим по всій планеті, а Іван став улюбленим героем усіх дітей і дорослих.

Не знаю понравится тебе это или нет, я писала сама. Это самая идея можешь что-то поменять имя вообще своими словами написать. Как хочешь.

Подробнее - на - https://znanija
4,6(20 оценок)
Ответ:
iadsodasdfs
iadsodasdfs
17.08.2022

Новий період в історії національного театру розпочався в 1918 році, коли у Києві утворилися Державний драматичний театр і «Молодий театр» (з 1922 року — модерний український театр «Березіль») Леся Курбаса та Гната Юри. На театральній сцені з'явилася когорта талановитих акторів — Амвросій Бучма, Мар'ян Крушельницький, Олімпія Добровольська, Олександр Сердюк, Наталя Ужвій, Юрій Шумський та інші.

Режисерська лабораторія театру «Березіль» (1925)

Державний драматичний театр продовжував традиції реалістично-психологічної школи. Натомість Молодий театр обстоював позиції авангардизму. З утворенням театру «Березіль» його сцена стала своєрідним експериментальним майданчиком. Не випадково макети театрального об'єднання «Березіль» отримали золоту медаль на Всесвітній театральній виставці у Парижі в 1925 році. Тут були вперше поставлені п'єси видатних українських письменників і драматургів Миколи Куліша («Народний Малахій», «Мина Мазайло») та Володимира Винниченка («Базар», «Чорна Пантера і Білий Ведмідь»). Завдяки генію Лесю Курбасу, який поєднав у собі таланти режисера, актора, драматурга і перекладача світової літератури, були по-новому осмислені на українській сцені твори Вільяма Шекспіра, Генріха Ібсена, Гергарта Гауптмана, Фрідріха Шиллера і Мольєра, здійснені постановки невідомих до цього українському глядачу п'єс європейських драматургів.

З творчого об'єднання «Березіль» бере початок театральна бібліотека, театральний музей і перший театральний журнал. До експериментальних пошуків Леся Курбаса, яку було репресовано за часів сталінізму, і досі звертаються сучасні митці. У наш час у Києві проходить міжнародний театральний фестиваль «Мистецьке Березілля», присвячений пам'яті Леся Курбаса.

На Закарпатті в умовах значного припливу інтелігенції із ЗУНР і УНР через втрату державності був створений зокрема Руський театр, який очолив Микола Садовський.

4,7(62 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ