М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Які балади ви вивчили на уроках зарубіжної літератури?Чим вони відрізняються від українських балад?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
An55551
An55551
21.07.2021

Объяснение:

Все життя ми боремося між добром і злом. У більшості випадків перемагає добро, так як його в світі більше.

Від народження ми всі добрі, це з часом накопичуються різні образи, серце замерзає від повсякденного, нелегкого побуту. Але в оточенні добрих людей, ми починаємо відтавати, вчимося протистояти жорстокій реальності. З народження ми пізнаємо, що погано, а що добре. Один ще в дитинстві зрозуміє, що за добро треба платити тим же, а інший все життя проживе і не зрозуміє простої істини. Поняття і прояв доброти кожен розуміє по-різному. Де добро цінується і бережеться, там воно зберігається, накопичується і примножується.

Бути добрим – з розумінням стався до оточуючих, рахуйся і поважай думку інших. У нашому світі це не завжди вдається легко. І часто добрій людині доводиться важко, тому що вона звикла дарувати людям ласку і турботу, а не робити всякі гидоти. З доброю людиною приємно дружити, спілкуватися, вони притягують до себе інших. Не впускайте можливості, щоб зробити що-небудь хороше. Усвідомлення того, що ти зробив комусь добро, вже робить тебе добрішим.

Добра людина не злиться, не вміє ненавидіти людей, намагається у всьому бачити тільки хороше. Допомагає ближнього без будь-якої користі. Не варто звертати увагу, як поводяться інші з тобою, кожен відповідає сам за свої вчинки. Головне, як поступиш ти, в тій чи іншій ситуації.

Доброта нікому не шкодить. У добрих людей багато друзів, до яких вони можуть при потребі звернеться за до .

Будь до людей трішки добрішим

Тобі піднесеться це у стократ.

Світ навколо стане веселішим, 

А ти душею станеш враз багач.

Робіть маленькі вчинки: до іть безпорадній бабусі перейти дорогу в галасливому місті, відженіть гавкаючого собаку від малої дитини. Будь-яка зроблена дрібниця для когось – цілий подвиг...

4,4(27 оценок)
Ответ:
Arsen00628
Arsen00628
21.07.2021

Объяснение:

В наш час багатьом людям потрібні гроші , але чи зроблять вони нас щасливими ? Ні , адже поняття щастя не лежить в грошах . Іван Карпенко-Карий саме таке щастя показує в Герасимі Калитки . Автор зображує Герасима жадібним , злим , бездуховним . Потрібно по-перше бути духовною людиною , адже це добре коли людина допомагає іншим і підтримує їх . Герасим навіть не поважав свою родину . Це нам і доводить , що Герасима зламали гроші . Не важливо який ти багатий чи бідний , ти завжди повинен бути людиною . Герасим не поважає почуття інших людей. Прикладом цього є коли Герасим віддає Романа за дочок Пузиря. І в цьому також винні гроші. Тому що Роман кохав Мотрю , але Герасиму хотілося ще більше розбагатіти . Ось як гроші породжують бездуховність .

4,8(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ