Відповідь:
Які твердження є правильні стосовно твору Гр.Тютюнника "Дивак".
А. В оповіданні зображено паралельність і єдність двох світів - природи і людини.
Г. Гідна поведінка Олеся як позиція неординарної особистості.
Ґ. Олесь уміє бачити світ по-своєму, слухати тишу, захоплюватися й фантазувати.
Пояснення:
чого у творі не було:
Б. Олесь не любить учитися - хлопчик допитливий, усім цікавиться, тому сказати про нього, що він не любить вчтися - це не зовсім вірно. Йому може не подобатися примус, якісь рамки навчального процесу, але не саме пізнання чогось нового.
В. Батько часто розповідає синові про навколишній світ. - про батька Олеся у творі згадки немає
В цьому творі розповідається про те, як після Великої Вітчизняної війни полонені німецькі солдати відбудовували невеличке українське містечко. Незважаючи на всі жахи, які довелося перенести місцевим мешканцям за роки війни, вони не мають ненависті до полонених.
Вони навіть співчувають їм, жителям містечка скоріше жаль цих німців, і тому вони намагаються хто чим до полоненим. Українці дають їм одяг і їжу, хоча й самі ще голодують. Тільки діти подекуди вороже ставляться до незваних чужинців. Але, незважаючи на це, німці люблять місцевих дітлахів, бо бачать в них своїх дітей, які залишилися на їхній батьківщині. Своїм доброзичливими ставленням до жорстоких дітей із групи полонених виділяється хворий на сухоти и завжди брудний німець за ім’ям Фрідріх. Він постійно намагається розважити дітлахів, співає їм пісні, робить для них прикраси із кусочків цегли і по-усякому їх пестить.
Объяснение: