М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Характеристика образів персонажів у творі о.кобилянської "земля" желательно всех.

👇
Ответ:
Remrans
Remrans
04.11.2020

Сава був злодійкуватим і кохав Рахіру, жінку  з схожею вдачею, навідміну від Михайла, що був чесним і мав чисті і благородні почуття. Дуже велика різниця між цими образами  простежується у їх ставлення до військової служби і до праці. Сава був лінивий і не хотів працювати навіть для сабе, а Михайло навпаки весь день працював на благо сімї.

Анна була мила, працьовита,чесна і милосердна. Вона дуже кохала Михайла і згодна була піти на все заради нього, а потім і заради їх дітей.

Івоніка був дуже гарним господарем. його всі поважали за чесність і добропорядність. Він дуже любив свою родину (він віддає останні гроші аби відкупити Михайла від війська, а щодо Сави, то він рятує його від в"язниці, приховуючи докази вбивства)  і усіляко допомагав односельчанам. Жінка його дуже поважала і навіть називала на Ви.

Марія - ощадлива господиня. Часто свариться з Савою. Вона жорстоко ставиться до Анни, яка прийшла просити прихистку для себе і своїх дітей, за що потім Марія дуже жалкує.

4,6(52 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Молода дівчина закохується у козака, але той поїхав на війну де й загинув. Дівчина все ще сподівається, що він повернеться, натомість її матір підшукала для неї хорошу партію — старого багатія. Дівчина не хоче йти заміж і матір вирішує віддати її силоміць за старого. Остання надія дівчини — це стара ворожка до якої вона звертається за до . Та говорить, що передбачила її прихід і дає дівчині чаклунське зілля, випивши яке на світанку, ще «до півнів» можна повернути коханого «з чужини», але якщо він не повернеться після другого ковтка треба випити в третє… Що має трапитись після третього ковтка стара порадила не питати. Дівчина після не довгих вагань робить все, як їй наказала зробити ворожка, її козаченько так і не повернувся, а вона перетворилась на дерево тополю

4,6(52 оценок)
Ответ:
agm7132
agm7132
04.11.2020

 У творі В. Близнеця "Звук павутинки" Льоньку супроводжують його друзі, образи яких є символічними. Вимріяна постать Ніни відображає людську надію, а більш реальний герой - Адам - є символом життя і неминучої смерті. 

    Адам має справжню жагу до життя і не втрачає її до останньої миті свого життя. Він, знаючи що ось-ось помре від малокрів"я, все ще здатен сприймати природу і маленького мрійливого хлопчика, з його неосяжною фантазією.

   Ніна є героїнею більш фантастичною, вона хоч і сприймається як звичайна людина, та для Льоні залишається загадкою: чи була вона на справді, чи він її вигадав. Вона справже втілення людської надії, теж загадкової і оповитої сплетінням реальності з фантастичним. 

   Читаючи твір Віктора Близнеця "Звук павутинки", я поринула у дивовижний світ, де реальне тісно сплітається з вигаданим і цим породжує певну рівновагу. Ця гармонія  створює справжню красу, яка, на мою думку, має сили врятувати весь світ.

   Найтонше цю красу, своїм серцем, сприймає маленький допитливий хлопчик Льонька. Його світ - це водночас  викохана в мріях надія і така реальна і страшна смерть. В їх оточенні Льоня помічає найменший порух природи - звук павутинки. Це вже і є тією красою, що здатна милувати не тільки очі або слух, а й зазирає глибше - у саму душу.

  Отже, найкращі фарби - це почуття людини, а природа - це картина, що ніби та павутинка сплітається з душею людини, непереможним творінням справжньої краси.

Вот

4,8(10 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ