М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чим можна стверджувати що будуть дівчину ​

👇
Ответ:
Nikitanesh000789
Nikitanesh000789
20.10.2022

конкретно сформулюй питання!

Объяснение:

не зрозумів питання

4,7(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

Лотос нагадує про те, що в якому б середовищі не народилася людина й де б не перебувала, вона здатна досягти високого та світлого ідеалу.а коли виходить на поверхню озера, перетворюється на чудову квітку. Тому ще одне символічне значення лотоса — це перемога краси й чистоти над брудом життя.

Павутина (з позицій буддизму) – символ нитки Долі, якою Великий Ткач (павук) прив’язує людей до павутини життя (минуле – теперішнє – майбутнє); символ скороминущості життя і плинності часу; спіраль, що уособлює собою творіння і розвиток; символ праведного життя, шлях до ння душі

Усі живі істоти, згідно давньоіндійським релігіям, перебувають у постійному круговороті народження і смерті –

колесі сансари, що є символом давньоіндійського розуміння часу

На відміну від віртуальності

минулої доби, яка гармонійно доповнювала наявну реальність засобами мистецтва та літератури, сьогоднішній віртуальний світ, побудований на базі високих технологій, руйнує зв’язки людини з дійсністю.

«Все тече подібно до води, ніщо не зупиняється ні вдень, ні вночі», - писав Конфуцій

Як людина має реагувати на цю плинність?

За своєю сутністю час є незворотною течією, всередині котрої перебігають усі процеси людського буття.

4,6(39 оценок)
Ответ:
Вова21123
Вова21123
20.10.2022
Сімейна бібліотека є майже в кожній сім’ї, бо книга завжди наше життя: навчала, розважала, відкривала нові світи. довгий час книга була найціннішим подарунком. мабуть, тому в бібліотеці моєї бабусі є багато книжок, які вона передасть у спадщину мені, щоб я знала, які були мої предки, чим вони цікавилися, що читали. серед книг сімейної бібліотеки є декілька видань «кобзаря» тараса григоровича шевченка. особливо мою увагу дві факсимільні книги: перше видання «кобзаря» 1840 року та малої захалявної книжки періоду заслання. звичайно, це лише точні копії безцінних книг т. шевченка, але як багато вони можуть розповісти про самого автора, про епоху, в якій він жив. так, з факсимільної копії малої захалявної книжки я побачила почерк великого кобзаря: красиві, дрібненькі літери рівненько лягали рядочками, лише де-не-де автор закреслював слово й надписував інше. мені здається, це свідчить про те, що вірші легко складалися автором. копія першого «кобзаря» може розповісти, де й за яких умов видавався цей твір, дає змогу побачити, який вигляд мали друковані книги першої половини xix століття.
4,5(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ