М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Історичні причини розвитку реалістичної української прози другої половини ХІХ ст. 2. Спільне та відмінне у художній манері прозаїків І.Нечуя-Левицького та Панаса Мирного.
3. Аналіз вірша «Чого являєшся мені …».

👇
Ответ:
погипж
погипж
22.10.2022

3

Объяснение:

Жанр «Чого являєшся мені у сні»: ліричний вірш Від лірики – інтимна Напрям – модернізм Течія – неоромантизм Тема «Чого являєшся мені у сні»: відображення внутрішнього світу закоханної людини, ії думок та страждань Ідея «Чого являєшся мені у сні» – заклик шукати своє кохання та кохати всупереч усім бідам, не дивлячись ні на що. Провідний мотив: нерозділене кохання Віршовий розмір «Чого являєшся мені у сні»: чотиристопний ямб

Джерело: https://dovidka.biz.ua/chogo-yavlyayeshsya-meni-u-sni-analiz/

4,8(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
жасик0071
жасик0071
22.10.2022
  1.  найстрашніше сталося тоді, коли він, перепочивши(дієприслівник), підвівся, щоб іти, і впав: ноги не вдержали.                                                                       2. повсі долі, сплівши(дієприслівник) ноги потурецьки , і гомонять - без світла, серед червоних райдуг від напаленої до вишневого кольору чавунної "буржуйки".         3. поївши  (дієприслівник) курей, італійці гуртами, найменше по двоє- троє, пхалися від двору до двору і шукали соб їжу за гроші.       4.поліцаї пройшли повз шевця й климка, навіть не глянувши (дієприслівник) на них. і той, що в кубанці, сказав другому.       5. німець ждав його, стежачи(дієприслівник) за ним зосереджено, спідлоба.
4,6(93 оценок)
Ответ:
snezanakoba
snezanakoba
22.10.2022

Новели Винниченка відкрили нові горизонти в дослідженні таємниць людської душі, "темних" інстинктів і підсвідомих імпульсів, людської особистості. Дошукуючись прихованих причин, подій і вияву в поведінці персонажів об'єктивних законів, письменник водночас зберігає їх внутрішню свободу, своєрідність, непередбаченість. Він зображує людей, що вирізняються своїм темпераментом, інтелектом, волею, активністю.

Герої оповідання "Момент" свідомо вибирають шлях, сповнений смертельних небезпек, заради життя і щастя в ньому. Тюремний Шахерезада, від імені якого ведеться розповідь, і його випадкова знайома Муся нелегально переходять кордон.

Объяснение:

4,8(25 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ