М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Опис героїні із вірша Лесі Українки "Мрії".

👇
Ответ:
ulia09200413
ulia09200413
09.08.2021

Мужність,сила духу,віра у перемогу,безстрашність.

4,4(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
taric2004
taric2004
09.08.2021

Щоб стати видатним людина повинна досягти помітного успіху в певному виді діяльності. Усього видів діяльності у світі безліч, і той, хто бажає стати видатним, має добре проаналізувати свої таланти, здібності і нахили, щоб займатися саме тим, що в подальшому може принести йому високий статус, славу і визнання. Я думаю, що кожна людина може стати видатною, для цього дуже важливо попередньо правильно здійснити аналіз самого себе і своїх можливостей. Якщо це буде зроблено правильно і ефективно, що ж, на шляху до слави перед людиною буде стояти ще багато завдань, які необхідно долати з труднощами. Тим не менш, швидше за все, видатного статусу досягти вдасться.

Кожна людина хоча б у глибині душі хоче бути видатною. Для цього необхідно добре подумати, застосувати свої якості найкращим чином і бути готовим до постійної серйозної праці. Втім, справедливості заради варто помітити, що далеко не завжди статус видатної людини рівнозначний стану щастя. Проблема в тому, що замість пошуків щастя людина часто шукає славу, якийсь певний статус тощо. Але лише боротьба і пошук щастя вартий серйозної і відповідальної праці. Все інше – це всього лише приємне, але далеко не обов’язкове життєве доповнення, без якого, загалом, цілком можна обійтися.

4,6(56 оценок)
Ответ:
Lapka298
Lapka298
09.08.2021
А ось ця історія сталася з ним у Відні. Їхав він своєю машиною, але правил не звик дотримуватися. Нерідко жартував, мовляв, в Англії вони одні, у Америці зовсім інші, і в Австрії, мабуть, теж місцеві нюанси мають. Отож, порушення помітили поліцейські, які, зупинивши машину, стали вимагати, аби Кротон сплатив штраф. Грошей він заробити ще не встиг, тож пожартував, мовляв, завтра виступатиме на сцені, а післязавтра розрахується. Але стражі порядку були невблаганними та принциповими. Не церемонячись, пов'язали Фірцака та й повезли у в'язницю. І хоча гість-закарпатець переконував, що він – артист, що він – Кротон, але такі аргументи на «тамтешніх» поліцейських не вплинули – Івана Силу таки «заперли...»

Коли зостався сам у чотирьох стінах, за відсутності наглядача виламав грати. Та ще й покрутив їх у баранячий ріг. Пройшовся гордовито коридором, з'явившись, урешті, в кімнаті чергового по в'язниці. Той із подиву ледь зі стільця не впав. Вичитавши підлеглого за ненадійно зачинені дверні засуви, відвів затриманого до начальника поліції. І тільки тоді, за до перекладача, з'ясувалося, хто такий цей клопітний і ядерний чолов'яга. Кротона одразу ж випустили, вибачилися за непорозуміння. А наступного дня сам начальник поліції з дружиною прийшов на виступи Фірцака, і так щиросердно, як той, ніхто йому не аплодував. Навіть букет красивих квітів подарував учорашньому своєму «підопічному».
4,7(99 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ