М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Люди из альтернативы укр лит! Чим засмутив Печорін Максима Максимовича під час їхньої зустрічі через тривалий час після того, як вони разом служили?

Печорін образив Максима Максимовича

Печорін позичив гроші в Максима Максимовича і не хотів повертати

Печорін удав, що не знайомий з Максимом Максимовичем

Печорін був холодним і байдужим до Максима Максимовича, не хотів спілкуватися

Питання №2 ?

Коли відбуваються події, описані в романі?

На Кавказі на початку 19 ст.

В Криму в кінці 19 ст.

На Кавказі на початку 19 ст.

На Сахаліні в кінці 18 ст

Питання №3 ?

Чому Азамат погодився віддати Белу Печоріну?

Печорін пообіцяв грошовий викуп за дівчину

Печорін пообіцяв Азамату віддати коня Казбича

Печорін пообіцяв убити Казбича

Азамат заборгував Печоріну

Питання №4 ?

Куди направлявся Печорін, коли Максим Максимович зустрівся з ним удруге?

У Петербург

У Персію

У Грузію

У Турцію

Питання №5 ?

Які речі Печоріна зберігав, а потім віддав оповідачу Максим Максимович?

Записи

Пістолети

Хустку

Рукавички

Питання №6 ?

Найбільше Печорін полюбляв:

скакати під чеченськими пулями

гулянки

розмови з Белою

полювання

👇
Ответ:

Альтишник доров, вот Укр.лит.)

1)Печорін був холодним і байдужим до Максима Максимовича, не хотів спілкуватися

2)На Кавказі на початку 19 ст.

3)Печорін пообіцяв Азамату віддати коня Казбича

4)У Персію

5)Записи

6)полювання

4,8(28 оценок)
Ответ:
pfgr
pfgr
18.02.2022

1. Печорін був холодним і байдужим до Максима Максимовича, не хотів спілкуватися

2. На Кавказі на початку 19 ст.

3. Печорін пообіцяв Азамату віддати коня Казбича

4. У Персію

5. Записи

6. полювання

Объяснение:

4,4(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Teddy1bear
Teddy1bear
18.02.2022
         Твір на тему: "Актуальність роману Пантелеймона Куліша                                               "Чорна рада" в наш час (198 слів)

             «Чорна рада» - роман-хроніка видатного письменника П. Куліша про не найкращі дні в історії України. У творі утверджується ідея цілісності нашої вітчизни, думки про те, що свідома інтелігенція – головний клас у суспільстві. Сьогодні наша країна також перебуває у тяжких умовах, розпорошена та роздроблена. А українці – довірливий народ, як і раніше, вірить обіцянкам представників влади.
          У «Чорній раді» гетьман Сомко - ідеалізована постать, що поєднує у собі риси прекрасного правителя та чуйної людини. Ця особистість прагнула встановити єдність та мир у власній країні, проте не мала можливості згуртувати навколо себе однодумців. Так відбувається і сьогодні: влада та дипломатія спроможні на обман, зраду, домогаючись вищих посад. У простого народу викликають симпатії лише ті, хто здатний на хитрість. Як приклад можна навести випадок з Іваном Брюховецьким. Будучи лише претендентом на державну посаду, він ходив у лохміттях, наголошуючи на своїй бідності та не витратливості. А ставши гетьманом, Брюховецький почав красуватися у нових недешевих одежах.
          Отже, твір «Чорна рада» вражає своєю актуальністю і на сьогоднішній день. Тяжкий і довгий був шлях нашого народу до віковічної мрії – соборності та незалежності. Українці вирвалися з-під ярма інших народів, проте мають ще одне прагнення – бачити у владних кріслах своєї держави мудрих і справедливих політиків, щирих патріотів нашої рідної неньки.
4,4(62 оценок)
Ответ:
Bogdan1500
Bogdan1500
18.02.2022
Серед козаків були таємничі во­їни, яких називали характерниками. Це козаки, які володіли надзвичайними, непоясненними здібностями. Що ж вирізняло їх з-поміж інших? Найперше б життя, який вони вели. Деякі з них уміли перевтілюватися у звірів, проходити крізь сті­ни, чути і бачити на великій відстані. Характерників також називали галдовни­ками (від укр. слова «галдовати» – чаклувати), або заморочниками і химородниками, через їхнє вміння напускати морок, сон і туман на людей. Назви залежали від діяльності таких козаків, рівня підготовки і майстерності. Послуговуючись сучасними поняттями, можна сказати, що вони мали екстрасенсорні здібності, були телепатами і ясновидцями, вміли гіпнотизувати. Кажуть, що деякі з них прожили понад 100 років. Характерників готували прак­тично з народження. Змалку хлопчики ставали джурами старших мудрих козаків, від яких пе­реймали премудрощі характерництва. Тобто духовний наставник передавав учневі те, що знав і вмів сам – у тому й полягало навчання молодих козаків. Сам процес навчання тривав багато років. Що ж треба було засвоїти характерникові? Що він повинен був робити у війську? Часто він вико­нував роль лікаря, надавав невідкладну до на полі бою. Лікуючи поранених, характерники здійснювали особливі ритуали. Характерники були козацькими старшинами, плекали культуру запорозького війська, оберігали давні традиції, посвячували в козаки. Саме вони закарбували історію козацтва у пісенній творчості. Так духовний досвід предків передавався наступним поколінням. Уміли і знали характерники дуже багато. Вони були найкращою частиною війська – обраними. Завдяки своїм надприродним здібностям ці люди могли керувати своєю психікою – входити в особливий психічний стан, який давав їм змогу робити неймовірне, наприклад, наводити «ману» на ворогів. Осягнувши давні знання та секрети, коза­ки-характерники ставали невразливими – їх не брали ні куля, ні шабля. Вони були найкращими воїнами, розвідниками. З характерників за часів козацтва створювали загони пластунів. Це були загони спеціального призначення, які могли вщент роз­ бити цілу армію супротивника. Характерниками були деякі гетьмани та кошові, себто козаць­ ка верхівка. Найвідоміші з-поміж них – Петро Сагайдачний, Іван Сірко, Іван Богун, Максим Кривоніс, Северин Наливайко.
4,6(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ