Панночка — жорстока. Вона наказує привести хвору Устину до панських покоїв. Важка праця на панському дворі супроводжувалась бійкою, лайкою і катуванням дівчат. Коли їй щось потрібно, вона стає улесливою, домагається чого хоче.
Панночка не здатна по-людськи любити. На чергових банкетах вона з усіма хитрувала, лукавила, удавала з себе привітну, ласкаву, закохану, а насправді нікого не любила. Вона зуміла закохати в себе полкового лікаря, і коли він став нареченим, невдовзі прибрала його до рук, зробила з нього свого раба.
Устина — людина великого серця. Зрісши сиротою, вона добре розуміє чуже горе, співчуває своїм подругам. Тому до неї дівчата ставилися, як до сестри, ділилися своїм горем. Устина всією душею горнеться до старої кріпачки, називає її "бабусечко ж моя рідна", захищає від ударів знавіснілої панночки.
Устина наділена глибоким розумом, народною мудрістю. В її мові багато приказок, прислів'їв. Устина вірна, віддана дружина.
Люди завжди скаржаться на своє життя. Маленькі деталі, які є неважливими, збільшують у декілька разів і виходить проблема ,,гігантського масштабу". Як їх вирішити? Деякі шукають відлуння у грошах, але відразу зростає інше питання:,, Чи всіх людей псують гроші"? Я пропоную знайти відповідь за прикладом чудової п`єси Івана Карпенка Карого ,,100 тисяч"
У п`єсі ,, 100 тисяч" засуджуються суспільні явища у образі звичайних людей. Головним героєм є Герасим Калитка-заможний селянин. Його завжди тягнуло до легких грошей. Якщо інші працювали, недоїдали й недосипали, то Герасиму хотілося усього, і поскоріше.Через заможність своїх "конкурентів" він рішився на протизаконну аферу з Невідомим. Її умови прості і, на перший погляд, досить невинні. Герасим платить 5000 справжніх грошей і отримує 100000 фальшивих. Фальшиві зроблені в Англії та зовсім не відрізняються від справжніх. "Як дві каплі води"- так написано у п`єсі. Насправді, для того, щоб бути найбагатішим селянином Герасиму було потрібно лише 15000. Та жадність закрила йому очі. Рішення було прийняте, але Герасим не зупиняється. До своєї афери він долучає найліпшого друга і кума за сумісництвом - Савку. Іван Карпенко Карий у образі Герасима засуджує ті риси характеру, які були притаманні людям у 80-90 роках.
Проблеми, порушені у п`єсі є актуальнимим і у наш час. Але чи всіх людей псують гроші? Я вважаю, що ні. Усе залежить від самого чоловіка. Треба просто довіритися собі та чесно працювати, завжди пам`ятаючи помилки п`єси ,,100 тисяч".
Объяснение:
Відповідь:
Отже, служіння літературі, поневоленому народові Леся Українка розуміла як участь у революційній боротьбі. На той час вона своїм життям, своєю невтомною працею показала, яким повинен бути народний митець. Тому в образі героя “Давньої казки” ми пізнаємо риси характеру самої Лесі Українки. Його шлях до народного поета – це шлях самої письменниці. Він (як і Леся Українка) зрозумів, що в суспільстві боротьба йде протягом віків, ще з того часу, як існують бідні й багаті. І лише тоді, коли ця боротьба скінчиться, “то скінчиться давня казка”…
На мою думку, людина, яка має талант та добре серце, може покращити життя всього народу.
Пояснення: