М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір Гуси-лебеді летять.. Написати всі художні засоби, розділ восьмий(скорочено)
ть будь ласка​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
tamaragladysheva
tamaragladysheva
08.01.2023

Объяснение:

Бути справжньою людиною - це горде звання с целью дерматологического буква нас. Але никак не кожен достойний цього високого титулу. Людина – істота соціальна, тобто існувати в отсутствии суспільства эна никак не може. І важливо залишатися людиною во находись-яких обставинах эта во находись-якому оточенні.  

Вид дерматологического буква нас формується ще буква раннього дитинства. Саме батьки стають прикладом поведінки во суспільстві с целью своїх дітей. Дитина опановує що таке «добре» і що таке «погано». Вміння співчувати эта людяність завжди будуть цінуватися во цивілізованому суспільстві. Нажаль, іноді дитина виростає і стає жорстокою людиною. Але добрих людишек около світі більше ніж злих. Благо завжди переважає.  

Около порядних эта доброзичливих людишек завжди є багато друзів, які готові придти в виручку во критичній ситуації. Потрібно цінувати підтримку близьких людишек. Життя швидкоплинне і на следующий день можна относительно эти що никак не здійснив сьогодні. Присутствие цьому кожна людина виновата залишатися індивідуальною особистістю. Ніхто никак не має полномочия принижувати единственный 1-го. Общество народжуються буква рівними правами. Взаємоповага – це складова частина щасливого життя. Це може стосуватися никак не тільки взаємовідносин між друзями, колегами, але і сімейних стосунків.  

ось

4,6(84 оценок)
Ответ:
Івасічка
Івасічка
08.01.2023

юди, відчуваючи потребу висловити свої переживання, розповісти про почуття або події, створюють різні за своїм характером твори. Такими є, наприклад, пісня і балада. Обидві вони несуть у собі певний зміст. Однак не всі знають, чим відрізняється балада від пісні. Спробуємо висвітлити це питання.

Визначення

Балада – твір, що представляє собою римовану розповідь історичної, героїчної або побутової спрямованості, часто з міфологічним змістом.

У літературі Середньовіччя спочатку під цією назвою малася на увазі хороводна пісня (ballare – «танцювати»). Поступово балада видозмінювалася і, нарешті, постала як сюжетний вірш, у якому полягає певний життєвий епізод.

Пісня – форма музично-поетичної творчості.

У пісні присутній текст і співзвучна з ним мелодія. Як правило, конкретну пісню можна співвіднести одним з жанрів, яких багато: рок, шансон, романс, реп … Найдавнішою, безсумнівно, вважається народна пісня. До наших днів дійшло лише небагато що з того, що було складено людьми багато років тому.

Різниця між баладою і піснею

А тепер розглянемо детальніше відмінність балади від пісні.

Піснею можна назвати все, що виходить озвучити голосом, з умовою присутності в цьому слів і мелодії. Пісня необов’язково містить логічну розповідь. Вона може містити в собі звернення до якогось персонажу (обрядові пісні), умовляння (колискові пісні), щось описувати.

Балада – це в більшості випадків сюжет: про подвиг лицаря, навалу ворогів, чиєїсь фатальної долі.

Іноді сюжет заміщається діалогом. У баладі, як правило, криється якийсь конфлікт. Сприятливий вплив такого твору полягає в тому, що зображена в ньому трагічна суперечка, часто між життям і смертю, сприяє кращому усвідомленню сенсу буття.

Музичний компонент

Балада – не завжди музичний твір.

Вона може відноситися тільки до літературної творчості. Одним із знаменитих авторів балад визнаний В. Жуковський. Однак для композиторів текст балади нерідко був прекрасним матеріалом для написання до нього музики. Причому музиканти намагалися за до ритму та інших нюансів зобразити те, про що оповідав сюжет. Наприклад, в баладі «Лісовий цар» (Ф. Шуберт) можна почути ритм кінної скачки. Балади часто виконуються під супровід якого-небудь музичного інструменту.

У пісні мелодія стає невід’ємною частиною.

Пісня сприймається щонайкраще, якщо музика і слова в ній ідеально поєднуються. Найбільш улюблені і добре запам’ятовуються пісні, які не є занадто складними. Цей твір творчості тісно пов’язаний з емоційним аспектом. Слухач часто переймається до пісні саме душею.

Сфера почуттів

У чому різниця між баладою і піснею, якщо порівнювати їх з точки зору того, які почуття вони передають? Пісня в цьому плані безмежна. Вона може бути ліричною і жартівливою, призовною і овіяною ностальгією, патріотичною та святковою. Якщо говорити про баладу, сфера почуттів, в які вона занурює, значно звужена. Атмосфера такого твору – романтизм і сентименталізм. У баладі притягує мотив таємниці, чаруючий світ переказів і легенд. Нерідко там описується незвичайний пейзаж, чарівна обстановка

Объяснение:

4,5(20 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ