М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Що спільного між творами «Гуси-лебеді летять…» і «Климко»? автор час подій жанр місце подій Питання №2 ? Які роки ХХ ст. зображені у творі «Климко»? 20-ті 50-ті 30-ті 40-ві Питання №3 ? У якому з цих уривків немає художньої деталі? Бабуся перед якимсь втемнiлим образом поставила саморобну свiчечку й ревно почала молитися. Од поїздів віяло ліками, димом польових солдатських кухонь, гарячими на сонці уламками літаків і гармат. Вона тримала в руках букет чорнобривців. На плечах у неї була хустка. Жінка потрісканими пальцями поправляє хустку, а в її чорних очах закипають темні сльози. Питання №4 ? Якими рядками закінчується твір «Климко»? І знову поїзд рушав, помалу, навпомацки долаючи ніч… Климко прокинувся від холодної роси, що впала йому на босі ноги. Від переїзду, піднявши руки, спотикаючись і падаючи, біг до Климка Зульфат. На прощання він поцілував Климка, притиснувши до свого великого живота. Питання №5 ? Хто з героїв твору «Гуси-лебеді летять…» належав до «полюсу зла»? Дем’ян Юхрим Левко Себастіян Питання №6 ? Як звали друга Климка? Зульфат Бочонок Марина Кирило

👇
Ответ:
jeneksoul1997
jeneksoul1997
22.02.2021
1-Вони відбуваються у тяжкий час та вони автобіографічні твори.
2-40
3-Вона тримала букет чорнобривців.На плечах була хустка.
4-Від переїзду, піднявши руки і падаючи біг до Климка Зульфат.
5-Юхрим
6-Зульфат
4,5(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:Однією з основних думок яку хотів донести автор до читача,

це те що потрібно ставитися до людей так як ти хочеш щоб ставилися до тебе. Також те що потрібно допомагати один одному, бути щедрим і добрим.

Наприклад Ява і Павлуша з твору ,,Тореадори з Васюківки'' вони завжди робили усе разом, навіть якщо посваряться, то все одно миряться та далі шукають пригоди.

Автор показує, що всі пригоди, які переживають герої, додають їм віри у власні сили, у підтримку справжніх друзів, і доброта-яка зажди буде вічною в людських відносинах...

До чим змогла!

4,4(21 оценок)
Ответ:
Nikuiii
Nikuiii
22.02.2021

Головна частина          підрядна частина І                підрядна частина II  

Отут, серед цвіту, здається, що якби людина навчилася мудрості дерев, не була б ворогом сама собі й природі (Є. Гуцало).

Розпов., неокл., складн., сполучн., складнопідр., обстав. умови, коми вжито для виділення відокремленої обставини, а також підрядної частини речення.

Головн. част. — односкл., безособ., пошир., повне, неускл.

Підр. част. І — двоскл., пошир., повне, неускл.

Підр. част. II — двоскл., пошир., неповне, неускл.

[   ], що ((якби   ), (то    )).

Синонімічна конструкція:  Отут, серед цвіту, здається, що людина, навчившись мудрості дерев, не була б ворогом сама собі й природі.

4,6(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ