1) Підліток вважає що дорослі недостатньо поважають його. Якщо підліток - це ти, то: 1. Висловлюй свою точку зору аргументовано. 2. Завжди вислухай, що тебе говорять, навіть якщо ти з цим не згоден. 3. Будь більш стриманим, не підвищуй голос. 4. Доведи, що ти дорослий - не словами, а справами. 5. Краще вчись - доведи, що ти можеш нести відповідальність за своє навчання. 6. Піклуйся сам про свої справи, щоб дорослим не треба було робити за тебе кожну дрібницю. 7. Роби частку роботи по дому без прохань та нагадування - доведи, що ти відповідальна людина. 8. Ніколи не починай сварку першим. 9. Навчись дуже гарно робити щось таке, чого не вміють дорослі. 10 Допомагай іншим.
2) спілкування між новачком й однокласниками не складається. Якщо новачок - це ти, то: 1. Спілкуйся зі всіма однокласниками якомога спокійніше. 2. Не ні до кого намагайся підлещуватися, підлабузнюватися - це не до а тільки зашкодить стосункам. 3. Не відповідай на провокації. 4. Якщо тобі ставлять умови, при яких будуть з тобою спілкуватися - уникай таких людей. 5. Допомагай однокласникам, але не роби роботу за них (тобто пояснюй, але не давай списувати) 6. Цікався однокласниками - їхніми хобі, вподобаннями в музиці, кіно, тощо. 7. Ніколи не принижуй інших, не зневажай те, що їм подобається. 8. Якщо не згоден з чимось, висловлюй свою точку зору аргументовано. 9. Не вживай лайливих слів.
Аналіз вірша "Лебеді материнства" Автор: В. Симоненко Рік: 1981 (вийшов друком) Жанр: ліричний вірш (колискова)Вид лірики: громадянська Провідний мотив: любов до матері й БатьківщиниВіршовий розмір: хорей Тип римування: суміжне Форма оповіді: монолог Тема: відтворення материнського співу над колискою дитини, в якому висловлюється тривога жінки за долю сина, чистоту його душіІдея: уславлення материнської любові до дитини; матір, як і Батьківщина, єдина для кожної людини, а вибрати їх не можнаХудожні засоби Повтор: Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину. Епітети: «білява хата», «лебеді рожеві», «тихі зорі», «золоте сузір’я», «хмільні смеркання», «сиві очі». Метафори: «мріють криками… лебеді», «темряву тривожили… півні», «танцювали лебеді», «заглядає в шибку казка», «лебеді… лоскотали марево», «…будуть мандрувати очі материнська і білява хата», «прийдуть верби і тополі», «стануть… листям затріпочуть… душу залоскочуть». Порівняння: «лебеді, як мрії». Інтонації: щирість, відвертість, довірливість, таємничість (досягнуто алітерацією звуків р, л).Сподіваюсь вам до
Объяснение:
1. епітети
2. Асонанс
3. Порівняння
4. Оксимирон