М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Почему бы я хотела дружить из текста "Федько-халамидник" и почему.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Нонэйм2
Нонэйм2
14.01.2023

І справді фантастичні події відбуваються в славному містечку Конотопі. То Явдоха Зубиха не хоче тонути в річці, хоч навісили на неї двадцять пудів; то конотопський сотник пан Забрьоха літає під небесами, наче птах; то кудись поділися двері й вікна в хаті, не пускаючи Микиту Уласовича до вінчання; то підступно змінює своє рішення хорунжівна Олена. От що наробило чаклування відьмовське!
У цiй повісті — реальність і фантастика — ведучий голос належить реальності: «Конотопську відьму» можна вважати цілком реалістичною повістю. Фантастику автор використовує як сатиричний засіб.
Незвичайні події є в повісті, які ніяк пояснити не можна: раптом злетів пан сотник, як «птах який заморський», налякав і дітей, і жінок, примусив і старих людей плюватися та жахатися. А все одно чомусь не страшно читачеві! Бо він разом з автором сміється з Микити. Замало було Г. Квітці-Основ'яненку розповісти, що пан Забрьоха «ліків більш тридцяти» не знає, а вміє тільки підписувати; що всі папери називає «депортами» і може підписати їх сторч. Що сотник вірить у відьом і вважає боротьбу з ними важливішою, ніж виконання наказу полковника. Що не вміє він ні посвататись, як люди, ні іншої якоїсь ради собі дати без писаря Пістряка. Бач, замало цього автору! Так він ще примусив Забрьоху літати і пити просити! Зрозуміло, що глузує з Микити автор. Та й мовні засоби, використані при цьому, про це свідчать: «як пан Забрьоха, мов птах який заморський, летить попід небесами: руками бовта, мов крилами, черкеска йому роздувається, ногами дрига, шаровари напужились, сам употів...». Писарю здасться, що сотник полетів, «як гусак», а старій Льознисі він здасться вороною. І що в цій фантастичній події для автора і читача? Тільки сміх і глузування!

4,4(97 оценок)
Ответ:
nissanbaev25
nissanbaev25
14.01.2023
Духовна цінність – це те, що вище за матеріальні цінності те, що має бути на першому місці - це те, що варте поваги.

Ще здавна життя людей будувалося на моральних та матеріальних цінностях, але основою взаємовідносин та самого життя  були саме духовні цінності: любов, підтримка, доброта, милосердя, щастя.

Велике значення у моєму житті має підтримка дорогих та близьких мені людей. Іноді настають дуже складні часи, і тоді просто необхідно на когось покластися: родину, друзів, приятелів.

   Велику роль у житті будь-якої людини відіграє любов. Вона повсюди, вона ніколи не залишала нас - це ми не завжди хочемо її бачити та визнавати.

    Важливу роль відіграє і доброта. Доброта є основою нашого життя! Вона є фундаментом, на якому зростають усі інші духовні цінності.

  Милосердя є складовою душі. Не кожен здатен на це почуття. Не кожен здатен на пожертви заради інших людей.

  Щастя - це також духовна цінність. Я думаю що разом з щастям, завжди йде душевний спокій. У кожного своє щастя. Інколи люди шукають цього щастя все життя, а

 
4,7(38 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ