М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Асоціативний етюд про М.Коцюбинскького

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Тарас Григорович Шевченко- це людина,яка внесла свою творчість у нашу незалежну Україну. Його поезія стала популярною  в цілому світі. Така збірка позначена виходом у світ 1840 р. і називається вона "Кобзар". Читаючи такі чудесні твори, вірші і поезії можна зрозуміти, що з ним на той час відбувалося. Тарас любив свою країну, народ, але будучи під арештом він написав цикл віршів "У казематі".Поета було заслано до Оренбурзького окремого корпусу на десять років рядовим солдатом без права писати й малювати. Проте йому вдавалося й тут творити: за перші три роки заслання він написав сто віршів і сім поем.
Наш український поет Тарас Шевченко це наша гордість, наша проява в творчості. Не зважаючи на всі перешкоди він змужнів, став відомим поетом на усю нашу країну. І я вважаю що цей художник, драматург і громадський діяч залишися в серцях нашого народу.
4,6(23 оценок)
Ответ:
ludvig9
ludvig9
09.12.2020

Відповідь:

Зазначене речення є цитатою з твору І.Нечуй-Левицького "Кайдашева сім"я". За жанром «Кайдашева сім’я» - це соціально-побутова сатирично-гумористична повість. Цікаво, що в повісті майже немає сцен, у яких би лунав сміх. «Кайдашева сім’я» населена дуже серйозними людьми. Їм не до сміху, оскільки всі вони - учасники великої родинно_побутової війни, якій не видно кінця. Змальовуючи цю «війну», прозаїк раз у раз вдається до гумору. А в наведеній цитаті як яскравий комічний засіб використав змішування стилів  - високим епічним стилем описує сцену побутової бійки.  Згадаймо піднесений стиль козацьких пісень, балад - "То не грім в степу грохоче, То не хмара світ закрила. То татар велика сила Козаченьків обступила".   Війна в родині і те, як описує її автор викликає сміх, але крізь цей сміх пробиваються сльози…

Пояснення:

4,6(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ