Який чин був у А.А.Башмачкіна?
Якою була єдина пристрасть Башмачкіна?
Яку заробітну плату отримував титулярний радник?
Назвіть образ-символ життя Башмачкіна.
Чому Акакій Акакійович наважився пошити нову шинель?
Яким став день для Башмачкіна, коли нова шинель була готова?
Після веселої гулянки Башмачкін знайшов свою нову шинель …
Яке лихо підстерегло Башмачкіна, коли він повертався додому?
Чим закінчилися поневіряння чиновника у пошуках злодіїв?
Як помер А.А.Башмачкін?
Які чутки пішли Петербургом після смерті Башмачкіна?
Що змінилося, коли мрець зняв шинель з самого генерала?
Відповіді
Титулярний радник.
Він вкладав всю душу в переписування ділових паперів.
400 рублів на рік.
Його стара, витерта шинель.
Бо стара шинель не підлягала ремонту.
Білий кінь... Цей образ якось особливо поважаний в казках, старовинних міфах, притчах та легендах різних народів. Ми часто користуємося такими фразеологізмами, як "принц на білому коні" стосовно дівчини, яка знайшла достойного жениха, "в`їхати на білому коні" кажуть про переможця. Тож білий кінь - це не якийсь ломовий робочий битюг, а дуже делікатна, красива та горда тварина.
В старовинних міфах білий кінь був символом світанку. На білих конях могли їздити лише найвищі особи держави та тріумфатори.
Кінь Шептало з оповідання В.Дрозда, навпаки, є символом поневолення, рабства, приниження. Тому це оповідання є притчею, в якій алегорично зображено тоталітарне пригнічення вільнолюбивої людини.
ответ:Вот↓
Объяснение:
Основним джерелом найдавнішої та середньовічної історії України є літописи. Це один з різновидів наративних джерел у вигляді оповідей, в яких події викладаються, як правило, за хронологією. Україна має давні власні літописні традиції, які закладені ще на світанку виникнення писемності на Русі. Створювалися вони в Києві, Переяславі, Володимирі-Волинському, Галичі, Львові, Чернігові та інших містах. При цьому в різні часи виникло кілька різновидів літописів:
• княжі літописи, що укладалися, як правило, у центрі князівств;
• місцеві літописи, які створювалися в інших містах та монастирях;
• козацькі літописи, що виникли як своєрідні хроніки визвольних змагань козацтва.До нашого часу дійшли сотні списків давньоукраїнських та козацьких літописів, проте найдавніші з них збереглися лише у пізніших списках, тобто вони є зведеннями попередніх літописів. При їх складанні літописці використовували твори своїх попередників, зарубіжні хроніки, Біблію, житія святих, сказання, усні перекази (легенди), власн Цінність літописів як джерела зростає й унаслідок того, що з найдавніших часів до них у повному обсязі або в уривках уміщувалися документи, які не дійшли до нас в оригіналах. Першими з них були договори київських князів із Візантією, укладені на початку X ст.