М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Подобрать цитаты до образа "Климко" из произведения "Климко"

👇
Ответ:
diana9996
diana9996
25.04.2020

Бедность: "Климко шел босой, в куцых штанах, старой матроске, что была когда-то голубой, а теперь стала серая, да еще в дядиной Кирилловой кадушке"; "...жил вдвоем с дядей Кириллом, с тех пор как осиротел. Жили они в

железнодорожном бараке при самых путях".

Трудолюбие, жажда знаний: "самая большая радость Климка - положить перед дядей нарядно исписанные тетради, а самому заняться хозяйничать: вынести миску с дьогтяною водой, вытереть пол, где набризкано".

Успехи в учебе: "...только из письма иногда имел "посредственно".

Вынужденная самостоятельность в таком малом возрасте самостоятельно ухаживать за собой:"...сварить есть, прибрать в избе, постирать одежку - он умел и сам".

Доброта, участливость: "Климко выдлубал в кармане одну тридцатку и положил бабушке в пеляну, а сам быстро пошел прочь".

Самоотверженность: "...шел, напнувшись надорванной плащ-палаткой, пока несли ноги", "А сейчас мне надо обратно, меня там ждут...".

Объяснение:

Назови ответ лучшим

4,8(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
zox229
zox229
25.04.2020

Митько та Сергій — два друга-п’ятикласника, які стали героями повісті «Митькозавр з Юрківки, або Химера лісового озера». Винахідливі друзі, отримавши на літо завдання від «улюбленої ботанічки» зібрати колекцію комах, вмовляють своїх батьків відпустити їх у село до Митькової бабусі на усе літо. Сергійкові батьки категорично проти, бо знають, що ці двоє друзів — страшенна вибухова сила, але піддавшись вагомим аргументам про двійки за незібрану колекцію та «передчасне старіння наших організмів», нарешті здаються.

Спочатку їх зовсім не цікавить збирання якихось там комах: і навіщо їм вивчати якусь зоологію, і чим вона може бути краща за ботаніку? Увесь свій час друзі збираються присвятити виключно забавкам, бо на то вони й п’ятикласники, які важко працювали увесь навчальний рік.

4,7(55 оценок)
Ответ:

Умирають майстри, залишаючи спогад,

Як рану.

В барельєфах печалі уже їм спинилася

Мить.

А підмайстри іще не зробились майстрами.

А робота не жде. Її треба робить.

Думаю, що з цими словами погодилися б митці епохи бароко. Дійсно, їм не позаздриш: їхні попередники жилий  творили у «золоту добу» людства; їхній розквіт назвали Відродженням та й самі імена майстрів не потребують додаткових пояснень – Рафаель, Да Вінчі, Сервантес, Шекспір…

Уявляю собі, як було важко йти послідовникам за ними, адже епоха гуманізму, гармонії і «золотого сечения» вже минула, а їм дістався час набагато суворіший, прагматичніший, не порцеляновий і не срібний – залізний. Вони мали право розгубитися, знітитися, заховатися, бо яскраво запалахкотіли вогнища інквізиції…

Але кращі представники цієї епохи все ж таки створили свю перлину – яскраву, хоч і не ідеальної форми, але справжню, дорогоцінну, а в унікальності її немає підстав сумніватися, бо перевірка часом пройдена. Вони знали, що людина не тільки не є «окрасою Всесвіту», а в її характері є маса суперечностей; що кожного з нас у житті підстерігають провалля і висоти, перемоги і поразки, але… «все ж таки вона крутиться!» і людина повинна перемагати прірви своїх інстинктів і у будь-яких, вкрай несприятливих умовах залишатися людиною.

Объяснение:

4,7(87 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ