М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

15. Перший трюк, який виконав Іван Сила, був таким: а. виніс усіх артистів на арену

б. зігнув з металевого прута серце

в. забив долонею цвяха

16. Який із творів А. Малишка не є народною піснею?

А «Стежина»; Б «Вчителька» В «Пісня про рушник»; Г «Вогник».

17. ВІДГАДАЙ твір за уривком: ( )

А) . «Він жив у двох з дядьком Кирилом, відколи осиротів. Жили вони в залізничному бараці при самісіньких коліях. І коли мимо гуркотів важкий ешелон, барак теж ніби зривався з місця: двигтіли стіни, дрижала підлога, бряжчали шиби у вікнах, а барак мчав і мчав»

Б вчани зайшли сюди з-за Дніпра також після татарського погрому, а тому що зупинились на тому місці на самого тож і прозвали своє село вкою.

В) . «Доки будете жити в громадськім порядку, / дружно держатися купи, незломно стояти всі за одного, а один за всіх, доти ніяка ворожа сила не побідить вас»

Поховайте та вставайте, / Кайдани порвіте / І вражою злою кров’ю / Волю окропіте.

18 . Продовж речення ( )

Т.Шевченка знають і шанують у всьому світі, на мій погляд, тому, що…..

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Misha22313
Misha22313
24.04.2021

Я написала твір, потім бідставиш тільки ім'я свого друга (подруги) підкреслені слова по бажанню теж можна замінити:

Сьогодні на уроці біології нам сказали зробити проєкт по останнім вивченим темам. Я гарно знаю біологію але не знала (в) як оформити проєкт. В мене є подруга Аліна вона не тямить в біології , але майстер по оформленю. Я попросила (в) її про до сама до й. Проєкти вийшли неймовірно красиві. Коли ми їх продемонстрували на уроці всі були в захваті. Вчителька поставила нам 12 і похвалила.

Матимеш щирого  друга, то матимеш ще одну голову!

Надіюсь до

4,7(8 оценок)
Ответ:
denchik20041
denchik20041
24.04.2021
У повісті «Маруся» Квітка-Основ’яненко постійно звертався до народної творчості. Фольклорне походження має портрет Марусі, який змальований у віршах народної творчості: «Висока, прямесенька, як стрілочка, чорнявенька, очі — як тернові ягідки, бровоньки — як на шнурочку, личком червона, як що у саду цвіте, носочок … прямесенький, а губоньки — як цвіточки розмиють, і між ними зубоньки неначе жарнівки, як одна на ниточці нанизані». І ім’я героїні, і її зовнішність, вдача, передають народні уявлення про красу і якості людини. Особливо наголошується на тому, що Маруся «до діла невсипуща». Поетична й лірична душа Марусі щиро розкривається в коханні до Василя. Милується своїм Василечком, «як ясочка», червоніє, «як калина», тріпочиться, «як тая рибонька», — «коли б їй крила, полетіла на край світу!» Вражає щирість почуттів Марусі, коли вона звертається до батьків, благаючи не розлучати і з Василем: «Таточку, голубчику, соколику, лебедику! Матінко моя ріднесенька моя, перепілочко, голубочко!.. Не розлучайте мене з моїм Василечком.
4,4(73 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ