М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перерахуйте 12-10шкод хлопців. Тореадори з Васюківки

👇
Ответ:
dashani7562
dashani7562
12.05.2022

Відповідь:

погані (на мій погляд) вчинки:

1. підкоп під свинарник (хоч і з благородною метою будівництва метро);

2. випустили під час лекції у клубі пугутькало,

3. повісили на телевізійну антену старі дідові підштанники;

4. влаштували "тореадорський виступ" з коровою;

5. зірвали урок (наприклад, коли причепили дзвоник на шию цуценяті),

6. під час екскурсії до Києва втекли, щоб слідкувати за Бурмилом і Книшем;  

7. ледве не побили термос з глобулусом;

8. проігнорували підготовку до екзамену;

9. влаштували ігри на баштані, влаштувавши при цьому безлад і знищивши досить велику кількість кавунів,

10. Ява обманув діда і втік на острів Переекзаменовки, не подумавши, про те, що якщо правда розкриється, дід буде переживати.

11. Стріляли з водяного пістолета по живих мішенях.

12. не підготувалися до спектаклю і мало його не зірвали  

Пояснення:

4,4(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Timm2517
Timm2517
12.05.2022

  Здрастуй, Олесь.

   Я дізнався про тебе нещодавно на уроці української літератури. 

   Не засмучуйся словом «дивак», вважай його компліментом за свою індивідуальність. 

    Дуже добре, що ти любиш гати за природою, допомагаєш тваринам і рослинам. Коли прочитав про тебе і сосну, теж почав приглядатися до дерев. І що найцікавіше, вони тепер видаються мені по-різному: темними химерами в зимовий вечір, нареченими на весні, з кошлатими зеленими шапками влітку.  

   На жаль, урок природознавства колись мене мало приваблював. Ти навчив мене бути уважним та Тому й урок географії  тепер дуже зацікавив мене. Який предмет найулюбленіший для тебе?

   Дізнався, що твоє захоплення – це малювати картини на снігу.  Я живу у великому місті, на його тротуарах сніг довго не залежується. 

   Але я відвідую спортивну секцію. Коли хтось буде ображати тебе, кажи усім, що маєш сильного захисника.

   А ще я знаю, що ти добре вчишся. З тебе можна брати приклад. Хотів би стати твоїм другом. Зустрітися, поспілкуватися. Впевнений, що нам буде про що розказати один одному. 

   Бажаю залишатися тобі надалі самим собою, добрим та милосердним. Якби б більше було таких людей, як ти, світ був би набагато добрішим…

4,5(78 оценок)
Ответ:
nensy21
nensy21
12.05.2022
Образ Калини — це постать насамперед трагічна. І трагізм цей полягає в тому:
що їй не дано більше, ніж іншим, як, наприклад, дядькові Леву чи Лукашеві. Зрештою, вона така, як ібільшість із нас, а тому, насправді, викликає не осуд, а співчуття як людина, у якої через певні внутрішні(і зовнішні) причини не склалося щасливе життяКалина — це молода повновида молодиця, в червоній хустці з торочками, в бурячковій спідниці, дрібно та рівно зафалдованій; так само зафалдований зелений фартух з нашитими на ньому білими, червоними та жовтими стяжками; сорочка густо натикана червоним та синім, намисто дзвонить дукачами на білій, пухкій шиї, міцна крайка тісно перетягає стан і від того кругла, заживна постать здається ще розкішною. Образ Килини «Лісова пісня» є символом ненажерливості, непримиренності, насильства й ненависті, це людина, в якої немає нічого святого.
Мавка – це символ кохання і вічно молодої весни. Все прекрасне в неї асоціюється з чудовою музикою весни, яку почула від Лукаша. ЇЇ не може захопити Перелесник, який втілює молодість, вроду і пристрасну любов. Вона прагне не лише пристрасті, а й духовної спорідненості і любові на все життя. Глибоке і самовіддане кохання до Лукаша – найкращий цвіт її душі.Мавка перша запитує : «Чи гарна я тобі?», захоплюється, що люди, як голуби паруються навік. Заради коханого вона залишає ліс і йде між люди.
       Трагедія Мавки породжена розходженням між мрією і дійсністю. Високі мрії про вільне і щедре, як сама природа, життя не могли здійснитися в умовах суспільства, заснованого на принципах класової нерівності і власнцьких інстинктів.
       Мавка – це маленька часточка природи, яка вимагає до себе дбайливого ставлення. Леся Українка наділила Мавку співучою, подібною до дзюрчання струмка, мовою, дала ій прекрасну вроду. Вона розуміє мову дерев, квітів. Вона сама, як ніжний пролісок, шо радіє першому сонячному промінчику. Устами лісової дівчини поетеса розповідає про символічні образи дикої рожі, ясена, берези, вільхи, осики, дуба, терена, клена, глоду.
4,6(70 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ