М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Що увесь час мучило Славка

👇
Ответ:
ludafrolova98
ludafrolova98
19.06.2020

Відповідь:

Не знаю чи є десь готова відповідь на це питання, але я особисто вважаю, що через весь твір червоною ниткою тягнеться одна лише думка. Славка Беркуту увесь час мучило питання: де і яке його "максимальне навантаження" і чи гідно він його витримає ?

Для нього максимальним навантаженням було не сварка з Юльком, з яким він дружив з дитинства, не те, що він дав слабину і не виграв юнацькі змагання, хоч перемога була так близько, не бій на шпагах, хоч він за це себе картав, а те, що йому приходиться безневинно оправдовуватися.  І коли він таки прийшов на той ганебний шкільний суд - то це було його "маскимальним навантаженням" і він його витримав з честю.

Пояснення:

Цитата: Але син не погодився. Він навіть усміхнувся:  — Ні, я не хочу ховатися. Я не винен у тім - навіщо мені ховатися? Пам’ятаєш, ти… тоді… тоді ти казав про максимальне навантаження? Ну от, не треба замість мене йти завтра в школу, тату!

Можливо я не права, але мені та здається

4,6(10 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
komarrik
komarrik
19.06.2020

Характеристика образів Рябка і Явтуха

  На мою думку, Рябко – це пересічний селянин-кріпак, який спершу намагається догодити пану, але потім розуміє, щоб ти не робив, ти, все одно, не задовільниш пана. Рябко – це безправний, покірний, працьовитий слуга спершу, але після поради Явтуха він стає непокірним, йому не стільки все одно, як він хоче знову ж догодити панові, проте в кінцевому результаті незважаючи на  те ще й отримує побої. Він тільки за кілька раз зрозумів, що:»Той дурень, хто дурним іде панам служити, а більший дурень, хто їм дума угодити! Годив їм Рябко, мов болячці й чиряку, а що за це Рябку?.. спороли батогами, а за  вислугу палюгами.

  Явтух – це друг по нещастю Рябка, селянин-кріпак, більше м прослужив у пана і має більший досвід і знає, що пан – це людина жорстока і безсердечна. Явтух – це добра, проте не працьовита людина, яка якимось чином хоче до другові.

Объяснение:

4,7(13 оценок)
Ответ:
Milka20060711
Milka20060711
19.06.2020

   Які риси новаторства присутні у творчості М.Коцюбинського?

   Михайло Коцюбинський вважається чи не першим модерністом та імпресіоністом української літератури. Починав свою літературну діяльність як реаліст та народник. В радянські часи в деяких творах Коцюбинського вбачали ознаки соцреалізму.

    Однак художні вподобання письменника не задовольнились тільки реальним описом предметів, природи, людей та подій. Під впливом нової європейської літератури М.Коцюбинський в своїх творах дає глибокі психологічні портрети героїв. Потік свідомості захоплює ліризмом, а душевні переживання драматизмом. Імпресіонізм дає змогу не тільки гати за діями та вчинками героїв, але й за їх почуттями.

   В акварелі"На камені", новелах "Цвіт яблуні", "Intermezzo" новаторські прийоми  приводять до відходу на другий план сюжету. Головними стають емоції, переживання, ставлення до себе і світу. Коцюбинський вдається до опису не тільки свідомого, але й підсвідомого світу ліричних героїв.

   Та новаторство не було самоціллю письменника. Витончений стиліст, він зумів гармонійно поєднати в творчості традиційне і нове, реальне та символічне, матеріальне та духовне.


   

4,7(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ