М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть твір-роздум на тему «Щасливими не народжуються?»
очень нада

👇
Ответ:
qweravq
qweravq
10.10.2022

Кожна людина тлумачить слово «щастя» по-своєму. Для когось щастя — це достаток, багатство, а для іншого — велика дружна родина, для декого — успіх і повага інших, ще хтось бачить щастя в улюбленій роботі або популярності. Все ж я вважаю, що ми не народжуємось щасливими, але нам дається Богом величезний шанс оте щастя вибороти, тому недарма в народі говорять, що «людина творець свого щастя». Мабуть, про це і думав Іван Котляревський, коли писав свою неперевершену «Наталку Полтавку». Саме головна героїня цієї драми змогла перемогти, перебороти всі грандіозні перешкоди і все ж отримати головний подарунок — право на щастя.

Найбільшим щастям для Наталки було її кохання до свого обранця Петра. Тому саме ця сила любові й відданості єдиній людині протягом довгих років допомагала Наталці знищувати на своєму шляху усі, як іноді здавалося, нездоланні перешкоди. Полтавка цінує свою гідність і право на чесне ім’я, тому виважено й ввічливо відмовляє усім своїм залицяльникам, можливим майбутнім нареченим. Від своїх принципів Наталка не відмовляється навіть перед дуже привабливою пропозицією: дівчина відмовляється від заможного пана возного, який готовий дати юначці багате життя без жодних обмежень і утисків. Вона відмовляється від достатку і розкоші, бо знає, що навіть величезні гроші не зроблять її щасливою без любого Петра. Тому в найскрутніших ситуаціях Наталка Котляревського демонструє свій розум і винахідливість, усіма силами намагається зберегти свою дівочу гідність і незалежність, тим самим і веде свою затяту боротьбу за можливість бути щасливою поруч з коханим. Оця впевненість і впертість Наталки все ж до вибороти їй оте бажане щастя. Так, вона нарешті зустрілась з Петром і, сподіваюсь, їхнє спільне майбутнє склалось так, як і мріяла дівчина.

4,5(72 оценок)
Ответ:
ретс
ретс
10.10.2022

Щастя…Всі мріють про нього, говорять про нього, думають тільки про нього.

Можливо, щастя не потрібно просто чекати, а треба його здобувати самостійно.Для когось щастя — це достаток, багатство, а для іншого — велика дружна родина, для декого — успіх і повага інших, ще хтось бачить щастя в улюбленій роботі або популярності. Все ж я вважаю, що ми не народжуємось щасливими, але нам дається Богом величезний шанс оте щастя вибороти.Щястя це коли ти здоровий та щасливо живеш,твоя сім'я любить тебе.Щастя є в кожній людині.Щастя -це те чого у своєму житті треба боротися.Тому не забуваймо про нього і зараз, адже власне щастя залежить завжди тільки від нас самих.

4,5(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
MrSasha1111
MrSasha1111
10.10.2022

Історична пісня — це ліро-епічний твір, у якому відтворено історичні події чи конкретні історичні постаті та висловлено ставлення народу до них. Ці пісні дуже цінуються бо вони не схожі одна на одну, кожна розповідає про певну особливу подію. В піснях дуже часто возвеличують силу та мужність того часних героїв, козаків, богатирів. З історичних творів та пісень ми багато чого можем зрозуміти та вивчити щось нове. Мистецтво пробудження піснею в слухача спогадів про минуле і донесення цим до нього певної ідеї виникло в глибокій давнині.

4,6(28 оценок)
Ответ:
Agusha111
Agusha111
10.10.2022
Михайло Семенко народився в грудні 1892 р. у Кибинцях на Полтавщині. У слідчій справі, що зберігається в галузевому архіві СБУ, зі слів поета записано, що дата народження – 18 грудня, у спогадах доньки поета Ірини Семенко значиться 19 грудня за старим стилем та 31 грудня нового стилю (випис з метричної книги зберігається у Державному історичному архіві в Санкт-Петербурзі). Кажуть, дід Михайла колись одружився з туркинею, тож від баби дісталася поетові яскрава зовнішність. Батько майбутнього поета, Василь Леонтійович, був волосним писарем, а мати Марія Стефанівна – письменниця старого етнографічного стилю, яка під прізвищем Проскурівна (від дівочого – Проскура) писала традиційну рустикальну прозу, зверталася до кримінальних сюжетів та проблем жіноцтва на селі. У родині було семеро дітей, окрім Михайла, ще брати Василь, Микола і Олександр, та сестри Олександра, Софія та Марія. Хлопчик Михайло у чорити роки вивчився читати й писати. Пізніше вчився грати на скрипці: спершу в Хоролі, а потім брав уроки в Києві. Улюбленими композиторами були Дворжак та Шопен. У мріях він саме з музикою пов’язував своє майбутнє.
4,8(91 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ