Риси вдачі маленького хлопчика, його щирість, людяність.
Цитатна характеристика героя «...Всі звали його лише Тирликом. Може, прозвали його отак ще тоді, коли він був зовсім маленький і не вимовляв звука «р». І хоч він давно уже освоїв цей капосний звук — він у нього лункий та розкотистий, як у Полкана, коли того дуже роздратувати, — але так і лишився Тирликом».
Чуйність, сердечність і доброта;
2 вариант
Головним героєм оповідання Анатолія Дімарова «Тирлик» є маленький хлопчик років чотирьох-шести. Невідомо, звідки з’явилося у нього це прізвисько, але скоріш усього, так його прозвали ще тоді, коли він був зовсім маленьким і не вмів вимовляти звук «р». У Тирлика була мама, але вона жила далеко від нього і тому виховували малого бабуся і дідусь, з якими він жив на маленькому хуторі, де окрім Тирлика, дітей зовсім не було. Тому товаришувати хлопчикові доводилося з бабусями і дідусями, які разом з його родиною жили на цьому.
Объяснение: УДАЧИ ТЕБЕ
*3емля - символізує отчий дім, живу істоту, щедрість, родючість.
Чоботи - достаток.
Церква - символ вічного Бога ння, духовне єднання. *Хата - символ Всесвіту;рідної землі, тепла, родинного затишку.
*Хліб - сіль - символ гостинності, добробуту, взаємодо братерської дружби.
*Страшний суд - символ справедливості, неминучості покарання за скоєне зло; символ рівності перед Богом; символ нового життя та безсмертя. *Рушник - символ злагоди, любові, подружньої вірності, гостинності, працелюбності.