Здавна ми чуємо про козаків, які вони були мужні, сурові, дружні та багато чого іншого. Але хтось задумавувся про те, як вони цього досягли?
Хтось відповість, що вони дуже багато тренерувалися, твоя правда, але ж тренування не виховають дружність! Хтось відповість, що вони це все отримали при вступі до Січі. Так, це правильна відповідь!
Давайте ж поміркуємо, як вони потрапили перш усього до січі. Особисто я вважаю, що для прийняття до січі, козаки повинні показати свій характер та ті самі риси які ми перелічували спочатку.
А там вже і до війни не довго залишилося. Козаки не тільки вірні друзі, а ще й дуже відважні та храбрі войни! На війні вони себе показали як одна сім'я. Козаки- це приклад для сьогоденних молодників, які сидять за своїми компьютерами та навіть не представляють. як тоді козаки, потом кров'ю воювали за цей теперешній час.
Беріть приклад з козаків, тому що вони для нас рідні пращури, та мудрі войни, які воювали за нашу Україну.
Объяснение:
Поема “Давня казка” Лесі Українки не просто цікавий та філософський твір. Він порушує проблеми ролі поета й поезії в суспільстві, авторка торкається питань про суть людського щастя, вдячності. Аналіз твору “Давня казка” до підготувати літературний паспорт твору (тема, ідея, віршовий розмір, художні засоби, проблематика, жанр, композиція, історія написання). “Давня казка” Лесі Українки аналіз (паспорт твору) Автор — Леся Українка (Л. П. Косач). Рік написання – 1893 р.
Літературний рід — ліро-епос. Жанр: ліро-епічна соціальна поема-казка.